Razem śmiali się, dzielili radościami i troskami. Pewnego dnia Janko i Marcin przekonali Adama, że sprzedaż jego mieszkania to strzał w dziesiątkę. Przyjaciele obiecali mu lukratywny interes.

Adam zdecydował się na krok, ale gdy do sprawy wkroczyła jego żona, wszystko się zmieniło. Zofia, bystra i czujna, zaczęła badać układ kuluarowy. Okazało się, że Janko i Marcin mieli własne motywy finansowe. Chcieli zainwestować w nieruchomość Adama, licząc na szybki zysk.

Zofia postanowiła obronić swoje i zaczęła działać. Rozmowy, dokumenty, analizy - wszystko kontrolowane. Wkrótce okazało się, że Janko i Marcin chcieli wykorzystać Adama, pozbywając się go nieruchomością poniżej wartości rynkowej.

Zofia, z determinacją i sprytem, zablokowała transakcję. Adam, początkowo zdziwiony postawą żony, zrozumiał, że ma nieocenioną wartość obok siebie.

Para sprytnie zainwestowała w swoje mieszkanie, zyskując więcej, niż kiedykolwiek przewidywali. Przyjaciele okazali się najgorszymi wrogami, ale z pomocą Zofii, Adamowi udało się obronić swoje szczęście.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką