Trzeba powiedzieć, że w przeciwieństwie do mnie, jej reakcja jest natychmiastowa nawet teraz. To wielokrotnie ratowało ją w życiu. Może kiedyś opowiem inne historie, których było sporo.

Więc idzie ona peronem i nagle zauważa, że przede nią biegnie malutka dziewczynka. Może mieć dwa lata albo około trzech. A za nią bezskutecznie próbuje ją złapać matka, ciągle łapiąc powietrze w miejscu, gdzie sekundę wcześniej była dziewczynka.

A dziewczynka tymczasem już kieruje swoje nóżki prosto w kierunku krawędzi peronu, do której pozostało zaledwie trochę.

Teraz opowiadam to tak długo, ale w rzeczywistości wszystko to trwało sekundy.

Matka nie zdołała przechwycić jej na czas. Jedyne, co mogła zrobić, to krzyczeć. I natychmiast zareagowała, krzycząc: "Lalki!!!".

Popularne wiadomości teraz

"Nie współczujesz swojemu mężowi, ale on nie miał wolności w małżeństwie z tobą przez 25 lat": kobieta pomyślała o tym, co usłyszała i rozpłakała się

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

I ... dziewczynka zatrzymała się kilka centymetrów od krawędzi, odwracając głowę, natychmiast dogoniła ją i złapała matkę, która była już biała jak ściana.

Matka później opowiadała, że niektórzy przechodnie myśleli, że zwariowała. Ale przecież nie widzieli całej sytuacji.

A dlaczego przyszło jej do głowy krzyczeć akurat to słowo, matka również nie mogła zrozumieć. Czy miałaś podobne sytuacje, kiedy szybka reakcja pomogła uniknąć kłopotów?