Powiem szczerze, że od samego początku nie chciałam być obecna. Jednak na wszystkie moje argumenty, dlaczego powinnam zostać w domu, mąż tylko odpowiadał, że to nie wypada.

Ogólnie z Anną mamy normalne relacje, ale czasem nie rozumiem jej zachowania.

Na przykład ciągle chwali się, jak zdolną i bystrą wnuczkę ma. Rzeczywiście, nasza córka w wieku 4 lat zna litery, potrafi liczyć i czytać. Jednak to wszystko dzięki temu, że mąż i ja stale zajmujemy się jej rozwojem. Babcia w procesie wychowawczym zupełnie nie bierze udziału, choć swoim przyjaciółkom i sąsiadkom zapewnia coś innego.

Teściowa mówi, że rozmawia z Martą każdego dnia. A wiecie, jakie to rozmowy? Online! Przy tym inicjatywę pokazuje nie Anna, a jej syn, który sam dzwoni do matki wideo i zaprasza Martę na chwilę dołączyć. Uważam, że prawdziwa babcia powinna okazywać więcej zainteresowania swojej wnuczce i spędzać z nią czas nie tylko słownie.

Z powodu tego pokazu nie mam ochoty siedzieć z teściową przy jednym stole, ale to nie jest jedyny powód. Generalnie nie lubię jeździć na działkę, bo tam brak podstawowych warunków do komfortowego życia. Toaleta na zewnątrz, a ciepłą wodę trzeba podgrzewać na gazowym kuchence.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Odmówiłam tego zrobić, bo nie zamierzałam zanurzać rąk w zimnej wodzie. Teściowa wiedziała, że nie znoszę tych niedogodności. Tym bardziej, że niejednokrotnie proponowałam jej uregulować sprawy na działce i zainstalować bojler.

Matkę męża oburzyła moja odpowiedź, więc poskarżyła się wszystkim gościom. Wszyscy rzucili się jej pomagać. No powiedzcie, czy to nie jest cyrkowa szopka?