Przez dwa lata nie stały się sobie bliskie, ale nie było wrogości między jej żoną a matką jej męża. Trwało to jednak do pewnego dnia.

Rok temu Krzysztof kupił samochód na kredyt, a jego rodzice teraz w pełni to wykorzystują: prawie w każdy weekend proszą go, aby zawiózł ich albo do daczy, albo na targ. Tak było i tym razem - musieli odebrać ziemniaki ze wsi.

Gdy tylko jej syn kupił samochód, teściowa natychmiast powiedziała wszystkim, że usiądzie z nim na przednim siedzeniu, ponieważ w ten sposób będzie lepiej widzieć drogę. Anna jakoś się tym nie przejęła, po cichu usadowiła się z teściem na tylnym siedzeniu.

Tym razem jednak Anna poczuła się bardzo źle, miała zawroty głowy i mdłości. Nie chciała przenosić się na tył, bo zdawała sobie sprawę, że tam może być dla nich jeszcze gorzej. W końcu teściowa otworzyła drzwi samochodu i poprosiła synową, by wsiadła. Anna zaczęła jej opowiadać o swoim stanie i o tym, dlaczego nie powinna się ruszać.

Teściowa spojrzała na synową, milczała przez kilka sekund, po czym powiedziała jej, że powinna ustąpić miejsca starszym.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Anna próbowała coś powiedzieć, ale wtrącił się Krzysztof. Poradził matce, aby usiadła obok ojca, a Anna niech tam usiądzie.

Teściowa dostała upragnione miejsce obok kierowcy, ale w mikrobusie. Z oburzeniem odwróciła się i poszła na dworzec autobusowy. Synowa, syn i mąż zostali w samochodzie.