Było wiele kłótni, ale matce w końcu udało się dostać córkę na uniwersytet medyczny. Minęło sześć miesięcy i Joanna ogłosiła, że nie będzie już tam studiować. Nie spodobało jej się to, więc wycofała swoje dokumenty.

W domu wybuchła kłótnia, matka zapłaciła dużo pieniędzy, aby dziewczyna mogła studiować na tym uniwersytecie, a jej córka wcale nie doceniła jej wysiłków. Po tym konflikcie Joanna spakowała swoje rzeczy i opuściła dom.

Przez pięć lat nie kontaktowała się z rodzicami. Wiedzieli tylko, że mieszka w innym mieście.

Pewnego dnia w mieszkaniu Marii zadzwonił telefon - po drugiej stronie była Joanna, jej córka dzwoniąca po raz pierwszy po tylu latach milczenia.

Od tamtej pory utrzymywały kontakt, ale dziewczyna nie odwiedziła rodziców. Nie powiedziała im też o swoim ślubie, a jedynie o tym, że ma męża i dwójkę dzieci.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Pięć lat później Joanna wróciła do rodzinnego miasta. Zapytała swoją matkę, czy mogłaby zostać z rodziną w domu jej rodziców przez jakiś czas, dopóki nie znajdą mieszkania.

Maria z radością na to przystała, bo w końcu mogła zobaczyć swoje wnuki. Jej córka, jej mąż i dzieci przyjechali i mieszkali razem przez prawie rok. W tym czasie kupili mieszkanie w pobliżu i zaczęli je remontować.

Pani Maria nie mogła nacieszyć się tym czasem, w domu ciągle słychać było śmiech dzieci, razem z córką gotowały obiad, mąż z zięciem coś naprawiali lub po prostu oglądali wiadomości.