Nigdy nie mieli dzieci, a jego żona nie chciała, mówiąc, że muszą żyć dla siebie. Jednak Jack nie rozumiał, jak mógłby żyć dla siebie, skoro ich małżeństwo się rozpadało, musiał przejść do nowego etapu - zostanie ojcem zmieniłoby wszystko.

Po pracy Jack wrócił do domu z przyjacielem. Marta odpoczywała w domu. Gdy tylko przekroczyli próg mieszkania, doszło do kolejnej kłótni.

Znajomy Jacka nie czuł się komfortowo w tej sytuacji, chciał pogodzić strony, co jeszcze bardziej zirytowało mężczyznę. Wykrzyczał w złości, że skoro broni żony, to może ją zabrać z powrotem i wyszedł z mieszkania.

Poszedł na spacer do parku, postanowił się uspokoić i wrócił do domu inny. Zdał sobie sprawę, że to on jest winny konfliktu, więc chciał pogodzić się z żoną, ale najpierw poszedł do kuchni coś przekąsić.

Następnie, aby nie obudzić żony, położył się obok niej i zasnął. W nocy usłyszał głośne chrapanie i przez sen obudził go ten dźwięk. Myślał, że jego żona śpi spokojnie, więc pomyślał, że to tylko wyobraźnia.

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

A potem znów usłyszał chrapanie - otworzył oczy i zobaczył, że jego przyjaciel śpi po drugiej stronie łóżka, a jego żona jest pośrodku. Spali we trójkę.

Jack natychmiast poderwał się na nogi, krzycząc, jego przyjaciel wyciągnął go z mieszkania, jego żona krzyczała, mówiąc, że nic się nie stało, że wszystko źle zrozumiał.

Jednak Jack nie chciał tego słuchać, kazał jej trzymać się z dala od mieszkania do rana.

Powiedział, że oddał żonę swojemu najlepszemu przyjacielowi.