Moi rodzice postanowili zarejestrować je tylko dla mnie, stało się to po tym, jak poznali matkę mojego męża. Nie miał nic przeciwko, rozumiał powód tej decyzji. Postanowili jednak nie mówić o tym mojej teściowej.

Ogólnie rzecz biorąc, zaczęliśmy remontować nowe mieszkanie, oszczędzając pieniądze, robiąc prawie wszystko sami... Oczywiście teściowa nie mogła przegapić okazji, aby coś powiedzieć, mówiąc, że moi rodzice kupili mieszkanie i dlaczego nie zrobili remontu.

Podczas remontu teściowa zabrała też nie tylko resztki farby, ale też kilka rolek tapety. Najważniejsze, że zrobiła to po cichu, bez naszej wiedzy. Z powodu jej sztuczki nie mieliśmy wystarczająco dużo materiału i musieliśmy przykleić fototapetę na części ściany.

Rok później zakończyliśmy remont, wprowadziliśmy się i w końcu odetchnęliśmy z ulgą. Myśleliśmy, że teraz wszystko się uspokoi, ale bardzo się myliliśmy.

Moja teściowa uwielbiała wspominać wszystko, co jej się przydarzyło, a przede wszystkim składać życzenia. Kilka miesięcy później zaczęła opowiadać wszystkim, że to nie moi rodzice podarowali nam mieszkanie, tylko "mój syn kupił mieszkanie, w które jego leniwa żona nie zainwestowała ani grosza".

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Myślę, że szczerze wierzyła w to, co mówiła. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy krewni wiedzieli, że jej syn kupił mieszkanie. Natychmiast wszyscy zaczęli nas odwiedzać, aby zobaczyć remont.

Nasze mieszkanie zamieniło się w prawdziwy pasaż. Ostatnim razem, gdy odwiedziła nas ciocia Anna, nie poszłam do pracy, bo źle się czułam, i podsłuchałam ich rozmowę.

Teściowa powiedziała, że nie może się doczekać, aż syn się ze mną rozwiedzie, a ciocia Anna dodała, że wtedy jej córka wyjdzie za niego za mąż i dadzą jej wnuki.

Teściowa powiedziała też, że jej syn w ogóle nie ma sprytu, kupił mieszkanie w małżeństwie i teraz będzie je dzielił z synową. "I to tak, jakbym w ogóle nie zainwestowała ani grosza, jestem bezwstydna i zabieram mu wszystkie pieniądze.

Leżałam wtedy na łóżku, a serce wyskoczyło mi z piersi. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje, chciałam po prostu wyjść i wyrzucić ich za drzwi.

Moja teściowa zabrała również ciocię Annę do mojego pokoju, aby pokazać jej, jak zle go wyremontowałam. W tym momencie od razu schowałam się pod łóżko, to było automatyczne i dopiero teraz tego żałuję. Musiałam do nich wyjść, żeby zrozumiała, że wszystko słyszałam.

Potem nie mogłam się doczekać, aż mąż wróci z pracy, żeby mu wszystko opowiedzieć, zapytałam o córkę cioci Anny, a mąż skrzywił się, mówiąc, że chcą go z nią ożenić.

Po tych słowach poczułam się trochę lepiej. Zapytałam go również o klucze, które dał swojej matce do naszego mieszkania, ale spojrzał na mnie ze zdziwieniem i powiedział, że je zgubił. Wtedy zaproponowałam, że zmienię zamki, a on się zgodził. To wszystko, teraz moja teściowa zrozumie, że walczy ze mną na próżno.