Powiedział, że będzie miał dzieci z kobietą, którą kocha i której będzie szukał, aż ją znajdzie. Wyszłam za Pawła, gdy byłam praktycznie dzieckiem - miałam 18 lat, a mój przyszły mąż 20 - ale żyliśmy razem szczęśliwie, wychowaliśmy syna, kupiliśmy dwa mieszkania, a jedno z nich oddaliśmy naszemu synowi Koli.

Niedawno nasz syn zadzwonił do nas i powiedział, że kupił wycieczkę do Egiptu z przyjacielem, jadąc na wakacje na dwa tygodnie. Powiedział, że po powrocie wykupi nam wycieczkę nad morze, żebyśmy mogli trochę odpocząć.

Krzysztof jest naprawdę opiekuńczy i zawsze stara się pomóc. Pod koniec wakacji zadzwonił do nas i powiedział, że spotkał sierotę, którą całe życie wychowywali dziadkowie, ale niedawno zmarli.

Byłam wtedy bardzo zła - sierota nie pasowała do mojego syna, co ja zrobię bez swatek? On również podjął decyzję, wybrał dziewczynę, swoją miłość, aby poślubić sierotę. Był tak podekscytowany rozmową o tej dziewczynie, jakby była miła i piękna, na pewno byśmy ją polubili. Ale jakoś się uspokoiłam i powiedziałam, żebyśmy przyjechali i zobaczyli.

Mój mąż był spokojny, ale ja byłam trochę rozczarowana.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Julia nie jest złą dziewczyną, ale nadal byłam temu przeciwna. Próbowałam ich rozdzielić, ale mi się nie udało. Mieliśmy skromne wesele, nie chciałam wydawać dużo pieniędzy, bo nie miałam się czym chwalić.

Ale powiem ci jedno. Wtedy jeszcze myślałam, że zamieszkają razem, ale nie na długo. Kupiłam nawet najtańszy szal ślubny, bo nie miałam na kogo wydać.

Teraz mieszkają razem od pięciu lat, są szczęśliwi, a Julia dała nam troje wnucząt. Mój syn zmienił się, odkąd się pojawiła. Na początku pracował dla swojego "wujka", ale Julia nalegała, aby otworzył własną firmę, choć małą.

Było mi wstyd za to, jak ją traktowałam przed ślubem, ale niedawno była jej rocznica, więc postanowiłam to naprawić i kupiłam jej piękną, drogą, markową chustę. Potem moja synowa ugotowała tyle potraw i dobrze nas ugościła. Mój dziadek i ja siedzieliśmy z naszymi dziećmi i wnukami, a ja wciąż pamiętałam tę chustę. Gdybym mógł cofnąć czas, zorganizowałbym im piękny ślub.