W ten sposób poznałem mojego najlepszego przyjaciela. Trudno uwierzyć w tę historię, ale to prawda.

Pewnego razu wracałem do biura po wykonaniu zlecenia i zauważyłem faceta biegnącego za autobusem z ogromnym bukietem róż.

Kierowca uparcie odmawiał zatrzymania się i jechał dalej. Facet był zdesperowany, więc postanowiłem mu pomóc.

Okazało się, że musiał dostać się do tej samej dzielnicy co ja. Przez całą drogę obsypywał mnie słowami wdzięczności. Widziałem, że był zdenerwowany, a nawet trochę smutny. Oczywiście nie wziąłem od niego żadnych pieniędzy, odwiozłem go na miejsce i dalej zajmowałem się swoimi sprawami.

Kilka miesięcy później zadzwonił telefon. Po drugiej stronie facet wypowiada moje imię i proponuje, żebym został ojcem chrzestnym jego dziecka.

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Nie od razu zorientowałem się, kim on jest, ale upierał się, że się znamy. Okazało się, że to ten sam facet. Zapisał mój numer w samochodzie, więc był mu potrzebny.

Tego dnia jego dziewczyna dowiedziała się, że jest w ciąży i nie chciała zatrzymać dziecka, ale udało mu się ją przekonać, więc mieli wspaniałego chłopca. Wyobraź sobie, co mogłoby się stać, gdybym nie zaoferował mu podwózki.

To był rodzaj wypadku, który pomógł mi uratować niewinne życie i zostać ojcem chrzestnym!

Czy zatrzymałbyś się, aby podwieźć nieznajomego?