Natalia od dwóch miesięcy nie wychodzi z pokoju syna.

Nie je i nie śpi normalnie, bo wszystkie jej myśli są przy chłopcu. Lekarze stwierdzili, że kobieta jest już w dziesiątym tygodniu ciąży.

Lekarze powiedzieli, że ostatnie wydarzenia z jej dzieckiem i fakt, że przechodziła wszystkie procedury, mogą mieć wpływ na rozwój dziecka.

Poradzili jej, aby robiła to, co podpowiada jej serce, ale nie zalecali porodu.

Kobieta opowiedziała o wszystkim swojemu mężowi, a Dawid powiedział, że powinna zrobić to, co powiedział lekarz. Zostanie z dzieckiem w tym okresie.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

***
Natalia w ogóle nie spała tej nocy. Tak bardzo chciała mieć dwójkę dzieci, a teraz może je stracić. A może nie powinna tego robić... Dawid powiedział, że teraz powinni włożyć cały wysiłek w wyleczenie Andrzeja, ale ile potrzeba na to pieniędzy! A jeśli temu dziecku też coś się stanie...

Natalia w tym momencie nie słuchała Dawida, tylko patrzyła na męża. Tak bardzo się zmienił, schudł, a jego oczy były takie zatroskane i szare. Natalia stwierdziła, że chyba ma rację.
***

I tak miało być. Kobieta wzięła skierowanie do szpitala, a do zabiegu zostało jeszcze kilka godzin. Postanowiła więc odwiedzić własną matkę. Widok córki zaniepokoił matkę. Zapytała, czy z mężem wszystko w porządku, a Natalia odpowiedziała, że wszystko jest tak samo.

Natalia rzuciła się do matki i opowiedziała jej o swoich kłopotach. Głaskała ją po ramionach i głowie, jak wtedy, gdy była dzieckiem, i pocieszała. Natalia została z matką i nigdzie nie poszła. Zdała sobie sprawę, że będzie walczyć do końca o życie swoich dzieci, dwójki swoich dzieci.

***
Natalia nigdy nie powiedziała mężowi, że tego nie zrobiła, ale dwa miesiące później jej żołądek mówił sam za siebie. Dawid był bardzo nieszczęśliwy.

Nie komunikował się z żoną aż do narodzin ich córki. Po porodzie stan dziewczynki był zły, więc natychmiast zabrano ją na terapię. Przez trzy dni Natalia modliła się za swoje dzieci. Klęczała na oddziale i ściskała ikonę Matki Boskiej, którą jej matka przywiozła z klasztoru.

Kilka dni później Natalia po raz pierwszy zobaczyła swoją córkę, wszystko było w porządku i zostały wypisane ze szpitala. Jej mąż spotkał się z nią z dużym naręczem kwiatów.

Gdy tylko Natalia przekroczyła próg domu, Andrzej wybiegł jej na spotkanie. Jego radość była przeogromna.