Babcia zawsze go chwaliła, a chłopak był ode mnie starszy o 6 lat. Spodobaliśmy się sobie tego dnia i zaczęliśmy się spotykać. Nie spieszyło mi się do ślubu, chciałam najpierw skończyć studia i znaleźć dobrą pracę.

Michał nalegał na ślub, więc pobraliśmy się i zaczęliśmy razem wynajmować mieszkanie. Wszystko było w porządku, ja kontynuowałam naukę na uniwersytecie, a on pracował w mieście przy remontach.

W ciągu trzech lat urodziłam trójkę dzieci. Wszyscy żyliśmy z pensji mojego męża, ponieważ od razu po studiach poszłam na urlop macierzyński.

Mąż zdecydował, że musi iść do pracy, bo na nic nam nie starczało. Zostałam z trójką dzieci, ale wiedziałam, że miał rację. Michał pracował za granicą przez dziesięć lat i w tym czasie udało nam się kupić własne mieszkanie. Dzwonił codziennie i zawsze przyjeżdżał do domu na święta.

Jednak pewnego dnia wszelka komunikacja z nim została zerwana. Nie rozumiałam, co się dzieje i zaczęłam go szukać wśród przyjaciół i znajomych. Nikt nie wiedział, gdzie się podział.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Zostałam z trójką dzieci na rękach i bez pieniędzy. Zamieszkałam z rodzicami, bo nie miałam nawet na opłacenie rachunków za media. Mieszkałam tam przez pięć lat. Wynajmowałam nasze mieszkanie i starałam się utrzymać dzieci za pieniądze z czynszu.

Miesiąc temu lokatorzy się wyprowadzili, a ja szukałam nowych najemców, więc postanowiłam trochę posprzątać.

Otworzyłam drzwi i prawie zemdlałam. Stał przede mną Michał, lekko podstarzały, z ledwo zauważalnymi siwymi włosami. Pomyślałabym, że to duch, gdyby nie kichnął.

Zaniemówiłam z zaskoczenia. Mój mąż wrócił po pięciu latach absolutnego milczenia. Michał powiedział, że nie ma dla niego usprawiedliwienia, ale jeśli chcę, może mi powiedzieć, co się z nim stało.

Powiedział mi, że miał inną kobietę za granicą. Przez cały ten czas utrzymywał ją i jej dzieci. Kiedy został zwolniony z pracy, ta kobieta natychmiast wyrzuciła go za drzwi. Więc wrócił.

Byłam zszokowana i nie wiedziałam, jak zareagować. Z jednej strony cieszę się, że żyje, bo po tylu latach niewiedzy nie wiedziałam, co myśleć. Z drugiej strony, zdradził mnie i moje dzieci.