Moje relacje z teściem były całkiem dobre, dobrze się dogadywaliśmy. Ale z jego żoną wszystko było o wiele bardziej skomplikowane. Nie lubiła mnie od pierwszego wejrzenia.

Różne wyrzuty leciały w moim kierunku bez przerwy. Przeprowadziliśmy się do wynajętego mieszkania i okazało się, że jestem w ciąży. Ojciec mojego męża opamiętał teściową, żeby nie denerwowała się o moją przyszłą wnuczkę.

Teść powiedział, że teściowa jest okropną kobietą, już za młodu miała zły humor, a na starość zwariowała. Ożenił się z nią, ponieważ czekała na jego powrót z wojska, a teraz jest do tego przyzwyczajony.

W rzeczywistości, kiedy byłam w ciąży, moja teściowa się uspokoiła. Jednak gdy tylko urodziła się moja córka, zaczęłam czuć się źle. To było tak, jakby matka mojego męża zerwała łańcuch. Dziewczynka urodziła się 5 tygodni przed terminem, ale nie miało to wpływu na jej zdrowie.

Teściowa powiedziała mężowi, że to nie jego dziecko, że go oślepiłam, a on oślepł. Czy on nie rozumie, dlaczego urodziłam za wcześnie? Urodziłam dziecko, a teraz wykorzystuję je, żeby przykryć swój grzech.

Popularne wiadomości teraz

"Moja teściowa uważa, że mój mąż postąpił szlachetnie, ponieważ poczekał z rozwodem, aż skończę urlop macierzyński"

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Dobrze, że mój mąż stanął po mojej stronie i bronił mnie przed takimi atakami. Ostatnim razem nawet wyrzucił moją matkę z domu. Nie poznała swojej wnuczki i nie chciała się z nią kontaktować. Mój teść często przyjeżdżał do nas, aby przywieźć nam prezenty, chociaż w domu było mu ciężko.

Nie wiem, jakie programy oglądał staruszek, ale kiedy dziecko skończyło trzy lata, zabrał je na spacer i poszedł zrobić test DNA. Postanowił dać żonie nauczkę.

Teść stanął w progu zdezorientowany i zapytał, czy mężczyzna jest w domu. Teść otrzymał wyniki testu DNA. Okazało się, że jego żona miała rację. Zapytał mnie, z kim urodziłam córkę.

Oniemiałam, nie wiedziałam o żadnym teście. I byłam pewna, że nie jestem winna. Później zrobiliśmy z mężem testy i ojcostwo zostało potwierdzone. Okazało się, że teść nie jest dziadkiem swojej wnuczki.

Teść był zły na niewierną żonę i pytał ją, czy czeka na jego powrót z wojska. Rozwiedli się na starość, mimo że kobieta długo błagała o wybaczenie. Zanim więc obwinisz kogoś innego, musisz spojrzeć na siebie.