Dominika Gwit zasłynęła z talentu aktorskiego i charyzmy. Próbowała też swoich sił jako prezenterka telewizyjna.

Nie przyniosło jej to jednak pożądanej popularności. Teraz jest mamą i to jest jej główna rola.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata – napisała.

Droga do macierzyństwa nie była łatwa, przechodziła trudne próby, ale w końcu osiągnęła swój cel.

Popularne wiadomości teraz

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

Dominika Gwit wybrała się na spacer 31 stycznia. Uwaga wszystkich skupiła się jednak na "mistrzu drugiego planu". I było to nawet zabawne.

Pierwszy spacer!!! Z betoniarą w tle – zażartowała.

Pod postem nie zabrakło komentarzy:

Tak po męsku z tą betoniarą. Betoniarka w tle jak na chłopaka przystało. Jakiś mistrz drugiego planu musi być. Hehe jak chłopak to musi być i betoniara! Za kilka lat jak mu pokażesz to zdjęcie, to pierwsze co zauważy będzie właśnie ta betoniara – to ich komentarze.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Może zainteresuje Cię to: Szop pracz stał się gwiazdą internetu, czołgając się po suficie jak James Bond

Przypominamy o: Kto połączył ze sobą Cichopek i Kurzajewskiego? Imię tej osoby nie było w ogóle brane pod uwagę, a na próżno