Marcin Prokop w rozmowie z Karpiel-Bułecką stwierdził, że żona wpływa na niego na lepsze.

Piosenkarz i prezenterka telewizyjna często się kłócili, co doprowadziło do plotek o rozwodzie, ale kobieta położyła temu kres.

Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – powiedziała.

Marcin Prokop zauważył, że charakter Sebastiana się zmienił i jest on teraz dość wyluzowany w porównaniu z tym, co było wcześniej.

Ty się stałeś bardziej otwartą osobą, bo wcześniej, jak cię pamiętam, to byłeś zamknięty za taką chmurną maską człowieka, który wiele przeżywa w środku, ale niewiele wynosi na zewnątrz. Dużo się w tobie działo, ale niewiele można było odczytać, co tak naprawdę w tobie kotłuje, a dziś jesteś człowiekiem, który można powiedzieć, trochę „wywala flaki na stół” i mówi, słuchajcie, przeżyłem to i to. Między innymi twoja historia o zmaganiu się z depresją. To też jest taki przykład tego, o czym mówię, że już nie kisisz tego wszystkiego w sobie. To też słychać w tych piosenkach – zauważył Marcin.

Popularne wiadomości teraz

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Sebastian stwierdził, że za to należy pochwalić jego żonę.

No cóż, może to zasługa mojej żony – wypalił.

Według muzyka, Paulina jest otwartą osobą:

Paulina jest otwarta i jest taka zawsze bezpośrednia, więc z kim się zadajesz, takim się stajesz.

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie swojego małego syna. Nic dziwnego, że chce brata dla Borysa: "To było moje marzenie i jeszcze ono jest"

Może zainteresuje Cię to: Młodsza o 26 lat Krzysztofa Skiby odpowiedziała na komentarze swoich krytyków: "Ile komentarzy jest o tym"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny