Okazuje się, że powodem tego był fakt, że żona skoczka trafiła do szpitala.

Marta wylądowała w szpitalu, a lekarze walczą o jej życie — poinformował sportowiec na swoim Instagramie.

Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie — zaczął na Instagramie.

Wiele gwiazd i fanów zaczęło wspierać swojego idola i jego rodzinę. Słowa wsparcia dają nadzieję na najlepsze.

Ojciec Dawida Kubackiego, Edward Kubacki, powiedział Super Expressowi, że Marta trafiła do szpitala w niedzielę rano z powodu "poważnych zaburzeń serca".

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Swoje wsparcie dla Marty wyraził również sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego.

Gdyby było trzeba, wysłalibyśmy po niego nawet prywatny odrzutowiec. Nie ma teraz znaczenia, kiedy Dawid wróci na skocznię. Niech zajmuje się żoną. Tylko to się liczy - mówił Jan Winkiel.

Wysyłamy też wsparcie rodzinie Dawida Kubackiego i życzymy zdrowia Marcie.

Pisaliśmy również o: Słowa wsparcia dla Dawida Kubackiego płyną zewsząd. "Będzie dobrze, musi być dobrze"

Może zainteresuje Cię to: Kinga Rusin ma ciało, jakiego można pozazdrościć. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"