Teraz wyszło na jaw, że przebywa ona w jednej z najlepszych klinik kardiologicznych w Polsce.

Dawid Kubacki przeżywa trudne chwile i niedawno przyznał, że jego żona Marta walczy o życie.

"Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze" - napisał w poniedziałek Dawid. 

Ojciec Dawida powiedział, że Marta zmagała się z cichymi zaburzeniami rytmu serca. Dlatego szybko pojechali do szpitala.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Krzysztof Skórzyński, który od lat zna rodzinę Kubackich, powiedział m.in.

"Powiem wam zupełnie uczciwie, że nie mieliśmy wątpliwości ani przez moment, że wydarzyło się coś dramatycznego. Jeżeli się wycofuje w takich okolicznościach zawodnika, który bije się o zwycięstwo w pucharze świata, a przynajmniej o podium w całym pucharze świata to wiedzieliśmy, że jest bardzo źle" - wyznał dziennikarz. 

W miejscowości, w której mieszkają, ludzie również zaczęli mówić o tym, co dzieje się z rodziną.

"Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy mu współczujemy. Niedawno dziecko im się urodziło i byli tacy szczęśliwi. Każdy się zastanawia, co to będzie. Taka tragedia go spotkała. Pojawiają się domysły, rozmowy skąd to się wzięło? Młoda zdrowa kobieta.." - wyznała sąsiadka i  właścicielka sklepu w Groniu. 

Kobieta dodała również, że ludzie przychodzą do ich sklepu nie tylko po to, aby kupić jedzenie, ale również po to, aby uzyskać informacje na temat Dawida Kubackiego i jego ukochanej żony.

"Jakoś tak przykro wszystkim. Rozmawiają o tym ludzie. Pytają, czy wiadomo, co się stało i dlaczego. Sklep tu praktycznie robi za centrum informacji" - przyznała. 

Sąsiedzi zapewnili też, że Kubaccy mogą na nich liczyć w każdej sprawie.

"Wszyscy jesteśmy z nim myślami, wspieramy się dobrym słowem. Każdy o tym rozmawia, każdy mu współczuje. Wszyscy się modlą za jego rodzinę. Życzymy mu jak najlepiej, żeby się wszystko dobrze ułożyło, żeby znowu mogli być szczęśliwi i mogli cieszyć się sobą" - mówi poruszona sąsiadka.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Przypominamy o: Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw