A patrząc na to, jak syn słynnej piosenkarki podchodzi do życia, stało się wiadome, że marzy o małżeństwie.

Jego dziewczyna to ładna 19-latka, która robi karierę na Tik Toku. Angelika Dziedzic ma nietypowy gust w kwestii ubrań i twórczości.

Syn Edyty Górniak od kilku lat żyje na własną rękę, a w wieku 18 lat rozpoczął karierę muzyczną i pod pseudonimem Enso radzi sobie całkiem nieźle.

Przez jakiś czas Allan Krupa ukrywał swoją wybrankę przed innymi, ale teraz chętnie ją pokazuje.

– Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest – mówił Allan Krupa.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Syn znanego piosenkarza marzy o wystawnej uroczystości w Dubaju. A Edyta Górniak nie jest zbyt zadowolona z tej decyzji w tak młodym wieku.

- Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi — powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Pisaliśmy również o: Fani Dawida Kubackiego zrobili coś wzruszającego dla Marty. "Módlmy się za Martę i całą ich rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Pierwsze w Polsce sześcioraczki to już przedszkolaki. Jak wyglądają niezwykłe dzieci z Tylmanowej

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani