Ich córka Hania przyszła na świat 11 lat temu i obecnie jest prawdziwą pomocnicą mamy. A trzy lata temu ich rodzina powitała narodziny Henio.

Jeżeli tylko potrzebuję pomocy z jej strony, to ona zawsze mi pomoże. Potańczy z nim, pobawi się z nim, rozśmieszy go. Jest wspaniale. Jestem przeszczęśliwa. Kocham moje dzieci. Jest super. Wróciłam do pracy, ale staram się zachować równowagę. Wrzesień, październik faktycznie będą bardziej intensywne, ale potem listopad już będzie spokojniejszy. Dajemy sobie radę bez problemu — powiedziała aktorka.

W wychowanie i opiekę nad dziećmi zaangażowana jest cała rodzina: mąż, rodzice i teściowie. Oczywiście czasem trzeba zaprosić nianię, ale to bardzo rzadko.

Wszystko jest tak jak było wcześniej kwestią organizacji. Pomaga mąż, rodzice, teściowie. Mamy nianię. Pierwsze miesiące, kiedy nie pracowałam w ogóle i byłam z małym, to nie potrzebowałam niani. Ale po kilku miesiącach już jest to łatwiejsze – wiadomo, jeżeli coś trzeba załatwić, cokolwiek. Wspaniała pomoc — wytłumaczyła.

To był wielki dzień dla 3-letniego Henio, który poszedł do fryzjera i miał zmienioną fryzurę. Chłopiec jest naprawdę nie do poznania.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Ale to było przeżycie!🥹 pierwsze włoski schowane na pamiątkę oczywiście się spłakałam:P ale Heniowi będzie na wiosnę i lato wygodniej a u Was jakie emocje były? 😀 – napisała.

Co sądzicie o jego fryzurze?

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani