Wiadomo, że Maciej i jego ukochana Kasia Cichopek złożyli pozew przeciwko jego byłej żonie. Najprawdopodobniej chcą uzyskać 100 tysięcy złotych za szkody niemajątkowe.

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy – przekazało źródło przywołanego tytułu.

Paulina Smaszcz z kolei cieszy się życiem i to właśnie pokazała na swoim Instagramie.

Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam – pochwaliła się w opisie albumu z kadrami.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Fani wspierają swoją idolkę słowami.

Lovciu zwierzęta. Lovciu Ciebie kobieto Petardo. Pozdrawiam pięknego weekendu. Jaki cudowny!!! – pisali pod adresem Pauliny i jej pupila.

Ostatnio również jej życie nabrało nowych barw, gdy została babcią.

Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć. #babciapetarda – napisała, gdy tylko jej wnuczka pojawiła się na świecie.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"