Para zawsze prezentuje się bardzo stylowo i modnie, a na tej imprezie postawili na młodzieżowe looki.

Adrian był ubrany w kolorowe spodnie, kamizelkę z kieszeniami i białą koszulkę, podczas gdy Marta zdecydowała się na najmodniejsze obszerne szare bojówki, połączone z kamizelką i T-shirtem. Ich stroje uzupełniła czerwona torebka z różowym paskiem, która ożywiła całą stylizację.

Mandaryna i Adrian są razem od kilku miesięcy, ale już zdążyli zrobić sporo wspólnych rzeczy i prezentować się na różnych imprezach. Para doskonale się dogaduje i cieszy się sobą nawzajem, dając sobie dużą przestrzeń do rozwoju i bycia sobą.

Marta powiedziała naszej reporterce, że Adrian jest dla niej dobrym człowiekiem, który nie ma pretensji do życia, ludzi i świata. Stara się zrozumieć wiele rzeczy, a nie dyskutować o tym, co jest nie tak. Daje jej dużą przestrzeń do rozwoju i pozwala na to, aby była sobą.

Mandaryna ma za sobą kilka związków, ale zdecydowanie najgłośniejszy był ten z Michałem Wiśniewskim, z którym ma dwoje dzieci. Po rozwodzie w 2006 roku skupiła się na działalności zawodowej, otworzyła własne szkoły tańca i wydała dwie solowe płyty.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

W kolejnych latach próbowała znaleźć szczęście w miłości i związała się z trenerem koszykówki Michałem Szatkowskim, fotografem Wojciechem Bąkiewiczem i radcą prawnym Pawłem Wójcikiem. Jednak to z Adrianem Szlażewiczem czuje się najszczęśliwsza i zadowolona z siebie.

Mandaryna i Adrian to para, która przyciąga uwagę swoim stylem, pozytywną energią i szczerością. Ich związek cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem mediów, a na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o ich wspólnych projektach i pojawieniach się na salonach.

To jest po prostu dobry człowiek, który nie ma pretensji do życia, do świata, do ludzi, z którymi przebywa. Stara się wiele rzeczy zrozumieć, niż dyskutować o tym, że coś jest nie tak. Dał mi dużą przestrzeń do tego, abym mogła się rozwijać i abym mogła być sobą. I to jest dla mnie fajne, że nie chce mnie na siłę zmienić, jak to często w moim życiu bywało. Mam tę przyjemność bycia sobą i tym się teraz bardzo karmię. Jest fajnie – mówiła naszej reporterce.

Pisaliśmy również o: Anna Mucha ma zgrabne nogi jak Marilyn Monroe. Fani zachwycono. "Nogi do nieba"

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła przeszła wielką zmianę. Wszystko pokazała publicznie

Przypominamy o: W Wielki Piątek w kościele parafialnym Matki Bożej Nadziei doszło do wyjątkowego wydarzenia, które poruszyło serca wiernych