Maciej Kurzajewski ma dobre podejście do powiększania rodziny i w każdy możliwy sposób wspiera swoją rodzinę i rodzinę swojej obecnej kochanki.

Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze – i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który aktualnie jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci, to też będzie zachwycony tym efektem – mówił Maciej dla Jastrząb Post.

Przypomnijmy, z jaką radością ogłosił, że został dziadkiem.

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Maciej Kurzajewski jest przeszczęśliwy i nie boi się, że zostanie dziadkiem.

To naprawdę wspaniałe uczucie – przekazał Super Expressowi.

Prezenter telewizyjny wziął też udział w imprezie w przeddzień Dniu Dziecka, gdzie wypatrzył zabawkę dla swojej wnuczki.

Przyszedłem tu z myślą o zabawkach, którymi będzie się bawiła moja wnuczka. Kiedyś wybierałam zabawki z myślą o chłopcach, teraz dla dziewczynki i to jest zupełnie inne podejście. Z innej perspektywy będę musiał spoglądać, chociaż perspektywa miłości zawsze jest ta sama – powiedział tabloidowi.

Maciej Kurzajewski rozumie, że dziecko nie jest jeszcze całkiem gotowe na zabawki, ale jest pewien, że później wszystkie będą jej potrzebne.

Dzień Dziecka niebawem. To wielka frajda wybierać zabawki i choć wnuczka jest jeszcze malutka warto się orientować co jest modne. W sumie to dobrze jest być dziadkiem. To naprawdę wspaniałe uczucie

Pisaliśmy również o: Czy Jan Paweł II rzeczywiście był świętym? Papież Franciszek opowiedział o nim całą prawdę

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel na romantycznym spacerze z Dominiką. Figury jego dziewczyny zazdrościłaby nawet Kasia Cichopek

Przypominamy o: Ida Nowakowska dzieli się radosną nowiną. Już nie musi tego ukrywać. "Nie mogłam się doczekać"