Początkowo pracował na stażu, ale z czasem związał się z Woronicza na stałe. Obecnie nie tylko komentuje tam wydarzenia sportowe, ale również współprowadzi poranny magazyn "Pytanie na śniadanie" u boku swojej narzeczonej, Kasi Cichopek.

Obecnie para zajmuje się remontem domu, w którym mieszka Maciej, aby stworzyć komfortowe gniazdko dla swojej rodziny. Ich plany obejmują również przestrzeń dla dzieci Kurzajewskiego, Cichopek i matki Macieja.

Prace remontowe są w pełnym rozkwicie, czego dowodem są regularne wpisy w mediach społecznościowych.

W tym tygodniu Katarzyna Cichopek pochwaliła się fanom, jak będzie wyglądała luksusowa łazienka.

Maciej Kurzajewski zamówił stół, który zapewne kosztował fortunę! 1 czerwca Kurzajewski zaprezentował swoje najnowsze zamówienie do domu. Chodzi o ręcznie wykonany stół, który robi ogromne wrażenie swoją drewnianą konstrukcją!

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał

Powiedzieć, że jestem zachwycony, to jakby nic nie powiedzieć. Dobrze, że mamy u nas takich artystów rzemiosła! – napisał, a my nie mamy wątpliwości, że tak misternie wykonany mebel musiał kosztować fortunę.

Zdjęcie tego nowego nabytku Maćka można zobaczyć poniżej.

Już w listopadzie ubiegłego roku, jako pierwsi, informowaliśmy o zaręczynach Kurzajewskich, które miały miejsce.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – powiedział nam znajomy duetu z pracy.

Pisaliśmy również o: Niespodziewany widok. Miejsce spoczynku Marka Perepeczki było w opłakanym stanie. Teraz zachwyca swoim nowym wyglądem

Może zainteresuje Cię to: Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Przypominamy o: Hanna Lis pokazuje, jak przygotowć gazpacho. Internauta sugeruje jej. "Lisowa do garów"