Paulina Porizkova urodziła się w 1965 roku w Czechosłowacji.

Zaczęła pracować jako modelka, aw wieku 18 lat została pierwszą kobietą z Europy Wschodniej, która pojawiła się na okładce Sports Illustrated Swimsuit Issue. W 1987 roku pozowała dla Playboya.

Paulina jest nie tylko supermodelką, ale także aktorką i pisarką. Znana jest z roli Dallas w thrillerze kryminalnym "Krwawy czwartek" z 1998 roku.

Czas mija, a Paulina oczywiście też się zmieniła. Na jej twarzy widoczne są zmarszczki, podkrążone oczy, ale nie boi się starzeć i zachęca kobiety na całym świecie do porzucenia narzuconych stereotypów dotyczących wyglądu.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Swoim przykładem pokazuje, jak wyglądać naturalnie i być pożądaną: nadal występuje w czasopismach, przez trzy sezony była jednym z jurorów programu telewizyjnego "America's Next Top Model", udało jej się pracować w trzydziestu różnych filmach i programach telewizyjnych.

Ma już 58 lat, ale nie straciła swojego kobiecego uroku, który podbił świat na początku jej kariery. Radzi wszystkim dorosłym kobietom, aby nabrały nowego wyglądu i pokochały wszystkie zmiany, które zachodzą w ciele i twarzy.

Sama Porizkova może pochwalić się pięknym wyglądem i ciałem, starzejąc się z dumą.

Post Pauliny z dwoma kontrastującymi zdjęciami wysadził sieci społecznościowe. Pokazała, jak wygląda sama i jak społeczeństwo narzuca wszystkim wygląd, tracąc indywidualność.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"