Paulina Porizkova urodziła się w 1965 roku w Czechosłowacji.

Zaczęła pracować jako modelka, aw wieku 18 lat została pierwszą kobietą z Europy Wschodniej, która pojawiła się na okładce Sports Illustrated Swimsuit Issue. W 1987 roku pozowała dla Playboya.

Paulina jest nie tylko supermodelką, ale także aktorką i pisarką. Znana jest z roli Dallas w thrillerze kryminalnym "Krwawy czwartek" z 1998 roku.

Czas mija, a Paulina oczywiście też się zmieniła. Na jej twarzy widoczne są zmarszczki, podkrążone oczy, ale nie boi się starzeć i zachęca kobiety na całym świecie do porzucenia narzuconych stereotypów dotyczących wyglądu.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Swoim przykładem pokazuje, jak wyglądać naturalnie i być pożądaną: nadal występuje w czasopismach, przez trzy sezony była jednym z jurorów programu telewizyjnego "America's Next Top Model", udało jej się pracować w trzydziestu różnych filmach i programach telewizyjnych.

Ma już 58 lat, ale nie straciła swojego kobiecego uroku, który podbił świat na początku jej kariery. Radzi wszystkim dorosłym kobietom, aby nabrały nowego wyglądu i pokochały wszystkie zmiany, które zachodzą w ciele i twarzy.

Sama Porizkova może pochwalić się pięknym wyglądem i ciałem, starzejąc się z dumą.

Post Pauliny z dwoma kontrastującymi zdjęciami wysadził sieci społecznościowe. Pokazała, jak wygląda sama i jak społeczeństwo narzuca wszystkim wygląd, tracąc indywidualność.

Pisaliśmy również o: Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się pierwszym zdjęciem z najmłodszym synem Noel Cloe. Przysłodzony moment, który rozpala dumę

Przypominamy o: Drama w życiu Katarzyny Dowbor. 90-letnia mama doznała wypadku. "Cały czas wyznacza sobie jakieś zadania"