Na bieżąco dzieli się swoim życiem prywatnym oraz dokonaniami artystycznymi, a jej najnowsze metamorfozy i osiągnięcia w sferze wizerunku są na ustach wszystkich.

Niestety, ostatnie doniesienia dotyczące gwiazdy nie są tak optymistyczne, ponieważ artystka ogłosiła, że jest chora.

Magdalena Narożna zdobyła popularność dzięki występom w zespole Piękni i Młodzi, jednak jej życie stało się jeszcze bardziej intensywne w mediach, gdy zakończyła swoje związki z Dawidem Narożnym, byłym partnerem.

Od tamtej pory wokalistka jest obecna na każdym kroku. Pojawiła się w popularnym programie telewizyjnym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz zagrała w serialu "Policjanci i policjantki". Ostatnio jej najnowszy utwór podbija serca użytkowników TikToka. Z całą pewnością nie brakuje zainteresowania wokół tej celebrytki.

Magdalena Narożna umiejętnie korzysta ze swojej rosnącej popularności. Postanowiła przeprowadzić spektakularną metamorfozę, którą, oczywiście, nie omieszkała opublikować na Instagramie. Zmieniła kolor włosów i rozpoczęła specjalną dietę, dzięki której zdołała schudnąć.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ostatnio wokalistka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym prezentuje swoją zredukowaną sylwetkę. Niestety, Magdalena podzieliła się również informacją o walce z chorobą, która trwa od kilku dni.

Dzień dobry! Jak Wasze samopoczucie? Mnie jeszcze trzyma jakiś cholerny wirus (jelitówka) mimo tego staram się uśmiechać – napisała na Instagramie.

Mimo tych niepokojących wieści, fani nadal podziwiają wygląd Magdaleny Narożnej. W komentarzach pojawia się mnóstwo komplementów skierowanych do wokalistki, wyrażając jednocześnie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Z dnia na dzień coraz piękniejsza. Piękna. Madzia Co Ty zrobiłaś, że tak schudłaś? To z liceum zdjęcie? – skomentowali internauci.

W życiu gwiazd nie brakuje wzlotów i upadków, a Magdalena Narożna to doskonały przykład osoby, która stara się utrzymać uwagę swoich fanów poprzez nieustanne odświeżanie swojego wizerunku i udostępnianie fragmentów swojego prywatnego życia. Mimo trudności zdrowotnych, artystka nadal cieszy się ogromnym wsparciem i uwielbieniem swojej publiczności. Pozostaje nam tylko życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia i dalszych sukcesów.

Pisaliśmy również o: Andrzej Kosmala w ostrych słowach o występie syna Krzysztofa Krawczyka w Opolu. "Nie mój cyrk"

Może zainteresuje Cię to: Tajemnice Jana Pawła II. Aktorka ujawnia kompletnie nieznane fakty z życia Papieża

Przypominamy o: Najnowsze wieści ze świata showbiznesu. Córka Muńka Staszczyka wzięła ślub z przystojnym Włochem