Piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym dumnie prezentuje swój pierścionek zaręczynowy, otrzymany od swojego partnera Konrada Kożaka.

Towarzyszył mu także olśniewający bukiet kwiatów, który był wyrazem miłości i szacunku. Maja postanowiła podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi fanami, udostępniając zdjęcie na swoim profilu.

Maja Hyży i Konrad Kozak są parą od wielu lat i mają wspólne dzieci. Wcześniej pojawiły się plotki na temat planowanego ślubu, jednak para postanowiła przesunąć datę ceremonii.

Teraz, wydaje się, że zakochani zdecydowali się na kolejny krok i Konrad poprosił Mają o rękę. To ważne wydarzenie w ich życiu, które Maja chciała podkreślić, dodając do zdjęcia wymowny opis:

Popularne wiadomości teraz

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

„Przez długi czas znosiłam obojętność męża, a kiedy otrzymałam od niego uwagę, byłam rozczarowana: nie jestem pewna, czy to była miłość”

„Mój brat się ożenił i od tego momentu zmieniły się wszystkie nasze wspólne rodzinne tradycje: trzeba umieć manipulować takim mężczyzną”

"Wszystko ma swój czas i swoje miejsce" ❤️ #yes 💍

Internauci niezwłocznie przesypali Maja Hyży słowami gratulacji i życzeniami wszystkiego najlepszego dla pary.

Gratulujemy ❤️

Gratulacje 😍 wszystkiego dobrego ❤️🔥

Czy myślicie, że teraz Maja Hyży i Konrad Kozak ustalą już konkretną datę ślubu? A może będą cieszyć się swoim narzeczeństwem przez pewien czas?

Tego dowiemy się wkrótce, a my nie możemy się doczekać, aby śledzić dalsze piękne momenty w życiu tej utalentowanej pary.

Pisaliśmy również o: Sensacyjny powrót. Ivan Komarenko niespodziewanie wraca do Polski

Może zainteresuje Cię to: Miłosne plotki w świecie skoków narciarskich. Czy Piotr Żyła i jego 25-letnia dziewczyna zerwali ze sobą

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski