Jej obecność w programie "Dzień dobry TVN" przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy uwielbiają jej naturalność i dowcip.

Jednak ostatnio pojawiły się niepokojące doniesienia o możliwości pożegnania się z tym programem.

Przez wiele lat Dorota Wellman była twarzą "Dzień dobry TVN", dzięki swojemu usposobieniu, poczuciu humoru i lekkości w prowadzeniu rozmów z gośćmi zdobyła sobie wierną rzeszę fanów.

Jej widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, gdy tylko wiedzą, że prezenterka pojawi się na ekranie. Jednak teraz ich niezadowolenie narasta wraz z plotkami o możliwości jej odejścia z programu.

Oprócz "Dzień dobry TVN", Dorota Wellman prowadzi również popularny teleturniej o nazwie "Kto to wie?". Program ten składa się z czterech rund, podczas których co rundę odpada jeden z uczestników, a zwycięzca zgarnia aż 20 tysięcy złotych.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Pytania, z jakimi muszą zmierzyć się zawodnicy, dotyczą codziennego życia. Niestety, mimo początkowych oczekiwań, program nie przyciągnął takiej widowni, jakiej się spodziewano.

Dane Nielsen Media wskazują, że średnia oglądalność wynosiła 355 tysięcy widzów, podczas gdy oczekiwano znacznie większej liczby. To właśnie z tego powodu zaczęło się mówić, że program nie pojawi się w kolejnej ramówce, a w konsekwencji Dorota Wellman może stracić swoją pracę.

Informacja o możliwości odejścia z "Dzień dobry TVN" niepokoi fanów prezenterki, którzy nie wyobrażają sobie programu bez jej udziału. Jednak Dorota Wellman zachwycona była możliwością prowadzenia teleturnieju "Kto to wie?".

Widziała to jako ogromny kredyt zaufania i awans w swojej karierze. Wyraziła swoje podekscytowanie nowymi wyzwaniami, mówiąc: "Jest to awans dla takiej osoby jak ja... Czegoś nowego musiałam się nauczyć, bardzo mnie to cieszy, ale lubię nowe zadania. Całe życie trzeba się uczyć i robić nowe rzeczy. Wreszcie mogę poznać widzów, kim są i jacy są."

Dorota Wellman jest postacią, która zyskała sympatię i uznanie widzów, a plotki o jej ewentualnym odejściu z "Dzień dobry TVN" budzą niepokój wśród fanów. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, będzie to ogromna strata dla programu i dla widzów, którzy cenią Dorotę Wellman za jej unikalny styl i naturalność.

Mimo niepewności, trzeba pamiętać, że plotki są tylko plotkami. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia o odejściu Doroty Wellman z "Dzień dobry TVN". Trzeba zaczekać na oficjalne komunikaty ze strony stacji telewizyjnej, aby poznać prawdę.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca