Po dziesięciu latach pracy jako prowadząca program "Nasz nowy dom", dziennikarka została zaskoczona decyzją Edwarda Miszczaka o zmianach w formacie i jej zwolnieniem.

Choć początkowo czuła żal i niepewność co do przyszłości, obecnie stara się patrzeć na sytuację z dystansem.

Dowbor podkreśla, że czas jest niezwykle ważnym doradcą w życiu. Pozwala on zarówno na zagojenie ran, jak i na spojrzenie na wydarzenia z szerszej perspektywy.

Emocje, które mogą prowadzić do impulsywnych decyzji, nie są najlepszym przewodnikiem w procesie refleksji i podejmowania dalszych kroków. Dlatego też Katarzyna Dowbor postanowiła dać sobie czas, zanim publicznie skomentuje swoje zwolnienie.

Myślę, że czas jest bardzo dobrym doradcą, bardzo dobrze leczy rany i daje nam szansę spojrzenia z boku na to wszystko, co się wydarzyło. Emocje nie są, niestety, dobrym doradcą więc ja się cieszę, że trochę poczekałam zanim cokolwiek powiedziałam- zaczęła była gwiazda Polsatu.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Mimo że Katarzyna Dowbor doświadczyła rozczarowania i nieoczekiwanego zwrotu w swojej karierze, nie zamierza się poddawać. Ma silne przekonanie, że kolejne zawodowe wyzwania już czekają na nią. Choć na razie nie ujawnia szczegółów swoich planów, to pewna jest, że nie zamierza rezygnować z pasji i zaangażowania w swoją pracę.

Katarzyna Dowbor udowadnia, że pomimo trudności potrafi zachować spokój i optymizm. Jej podejście do zwolnienia z Polsatu, oparte na mądrości czasu i zdrowym rozsądku, jest dowodem na jej profesjonalizm i silną wolę kontynuowania kariery w telewizji. Choć emocje mogą przesłaniać, Dowbor stawia na refleksję i strategiczne podejście do kolejnych kroków w swoim zawodowym życiu.

Pisaliśmy również o: Skandaliczne wyznanie. Przyjaciel odkrywa sekrety Cichopek i Kurzajewskiego

Może zainteresuje Cię to: Tajemniczy testament Edyty Górniak. Kto zyska, a kto straci

Przypominamy o: Michał Szpak wzrusza fanów. Tajemniczy ojciec wreszcie ujawniony