Jednak odchodząc od zwykłego trendu dzielenia się przez celebrytów każdym szczegółem swojego życia osobistego, Tomaszewska pozostaje nieugięta w utrzymywaniu tożsamości swojego partnera w tajemnicy. Przyjrzyjmy się powodom jej decyzji i zawiłościom jej romantycznej podróży.

Do niedawna doświadczonej prezenterce udawało się utrzymać w tajemnicy ważny aspekt jej życia - jej dwa małżeństwa. Szczegóły dotyczące jej pierwszego męża, znanego pod nazwiskiem Słomina, są skąpe, a Tomaszewska zdecydowała się zachować ten rozdział swojego życia w tajemnicy.

Wiadomo jednak, że pracował jako kierowca i przez pewien czas dzielił nazwisko z Małgorzatą.

Jej drugie małżeństwo, które również zakończyło się rozwodem, było z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, wieloletnim sąsiadem i ojcem jej syna, Enzo. Pomimo wyzwań, Tomaszewska ukrywała separację przez około dwa lata, stopniowo ujawniając ten osobisty rozwój.

Obecnie Tomaszewska znajduje radość w związku z mężczyzną znanym po prostu jako Robert. Pomimo sporadycznych obserwacji pary przez paparazzi, dziennikarka pozostaje zdeterminowana, aby trzymać szczegóły dotyczące jej obecnego partnera z dala od opinii publicznej.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki. Ale oczywiście, to jest decyzja każdej osoby. On w ogóle nie jest związany z show-biznesem.

W ekskluzywnym wywiadzie Tomaszewska wyjaśniła powody, dla których ukrywa swoje życie osobiste przed wścibskimi oczami mediów. Wyraziła przekonanie, że zarówno szczęście, jak i trudne chwile wymagają pewnego poziomu ciszy. Według niej emocje potrzebują czasu, aby się uspokoić, zanim staną się publicznym dyskursem.

Pisaliśmy również o: Wspomnienia i tęsknota. Paulina Smaszcz o marzeniach, które nie zdążyły się spełnić z Kurzajewskim

Może zainteresuje: Moja córka nie wiedziała, że Andrzej nie jest jej prawdziwym ojcem, ale po jednej z akcji męża Ania zaczęła się tego domyślać

Przypominamy o: W sieci gorąco. Andrzej Piaseczny odpowiada na nietakt internauty. "Proszę nie przekraczać tych granic"