Jednak odchodząc od zwykłego trendu dzielenia się przez celebrytów każdym szczegółem swojego życia osobistego, Tomaszewska pozostaje nieugięta w utrzymywaniu tożsamości swojego partnera w tajemnicy. Przyjrzyjmy się powodom jej decyzji i zawiłościom jej romantycznej podróży.

Do niedawna doświadczonej prezenterce udawało się utrzymać w tajemnicy ważny aspekt jej życia - jej dwa małżeństwa. Szczegóły dotyczące jej pierwszego męża, znanego pod nazwiskiem Słomina, są skąpe, a Tomaszewska zdecydowała się zachować ten rozdział swojego życia w tajemnicy.

Wiadomo jednak, że pracował jako kierowca i przez pewien czas dzielił nazwisko z Małgorzatą.

Jej drugie małżeństwo, które również zakończyło się rozwodem, było z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, wieloletnim sąsiadem i ojcem jej syna, Enzo. Pomimo wyzwań, Tomaszewska ukrywała separację przez około dwa lata, stopniowo ujawniając ten osobisty rozwój.

Obecnie Tomaszewska znajduje radość w związku z mężczyzną znanym po prostu jako Robert. Pomimo sporadycznych obserwacji pary przez paparazzi, dziennikarka pozostaje zdeterminowana, aby trzymać szczegóły dotyczące jej obecnego partnera z dala od opinii publicznej.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki. Ale oczywiście, to jest decyzja każdej osoby. On w ogóle nie jest związany z show-biznesem.

W ekskluzywnym wywiadzie Tomaszewska wyjaśniła powody, dla których ukrywa swoje życie osobiste przed wścibskimi oczami mediów. Wyraziła przekonanie, że zarówno szczęście, jak i trudne chwile wymagają pewnego poziomu ciszy. Według niej emocje potrzebują czasu, aby się uspokoić, zanim staną się publicznym dyskursem.

Pisaliśmy również o: Wspomnienia i tęsknota. Paulina Smaszcz o marzeniach, które nie zdążyły się spełnić z Kurzajewskim

Może zainteresuje: Moja córka nie wiedziała, że Andrzej nie jest jej prawdziwym ojcem, ale po jednej z akcji męża Ania zaczęła się tego domyślać

Przypominamy o: W sieci gorąco. Andrzej Piaseczny odpowiada na nietakt internauty. "Proszę nie przekraczać tych granic"