Łukasz Jakóbiak zaczął swoją karierę od kanału w  Youtube, gdzie wymyślił 20m2. Do swojej małej kawalerki zapraszał różnych gości, z którymi rozmawiał o ich życiu. Gwiazdy dzielili się swoimi ukrytymi, ciężkimi szczegółami z życia. 

Ivanka Trump przybyła na zgromadzenie ogólne w obcisłej bluzce, przez którą prześwitywały jej piersi

Popularne wiadomości teraz

To było nieoczekiwane dla wszystkich: Tomasz Lis pokazał swoją trzecią córkę

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Właśnie przez swój kanał na Youtube, Łukasz walczył ze swoimi kompleksami, które przeszkadzały mu w życiu. 

View this post on Instagram

Chciałbym podzielić się z Wami pewnym zdarzeniem. Mniej więcej trzy miesiące temu, zadział się w moim życiu kosmo. Dopiero teraz składam to powoli w całość. Zaczęło się od okropnego natłoku myśli. Następnie pobudził się we mnie temat miłości do samego siebie, potem przechodziłem przez ten proces na Bali. Następnie zaobserwowałem totalne zagubienie. Czułem się jak obcy. Jakbym mówił innym językiem. Silnie poczułem, że są miejsca, ludzie, współprace, które do mnie już nie pasują. Zacząłem czuć się jak obserwator świata, w tym siebie, i zadziała się magia... coś co trudno jest opisać. Trwało to ok 2-3 tygodni... będę w tym stanie w pierwszym odcinku z okazji urodzin. Będziemy o tym rozmawiać. Moje czarno białe zdjęcie jest z tego okresu. Wypływały ze mnie słowa, które czytane teraz, leciutko mnie krępują, pojawiła się wszechobecna miłość, akceptacja wszystkiego (w przeciwieństwie do tego co było przed tym okresem). Akceptacja tego jaki jestem, dokąd dojdę, akceptacja innych osób i zdarzeń. Puściły wszystkie napięcia, obawy i lęki. Powstało pełne zaufanie do wszystkiego. Wszystko co było moje, było też innych. Przestałem widzieć granice, metki. Wszystko było takie jak miało być. WSZYSTKO!!! Rozumiecie, że nic Wam nie przeszkadza? Nic❤️ Przestałem mieć pragnienia... i to był kosmos totalny💫Nieprawdopodobny był brak myśli🧘‍♂️ Nic mnie tam nie męczyło... spać nie mogłem bo było mi tak dobrze, że nie potrafiłem zasnąć... to była taka magia, że w najgłębszych znanych mi zakamarkach mojej osoby, wpłynęła na mnie w sposób nadzwyczajny. Życie zaczęło wyglądać inaczej❤️ Zaczęły pojawiać się osoby w moim życiu, które swoją jasnością wręcz świecą😂 Zacząłem widzieć i czuć rzeczy o których nie będę za dużo pisał bo już w tym stanie tak silnie nie jestem i wiem, że trafię do rubryk Ploteczki Ezoteryka😂 Teraz miewam te stany, ale w mniejszym nasileniu. No i ciekawe bo wczoraj na wykładzie w Gdyni robiąc medytację na scenie, odleciałem „tam” i zapomniałem, że prowadzę wykład😂❤️ Żadne z powyższych słów nie odda w pełni tego stanu. Jutro dodam drugi post na ten temat. Czy ktoś odczuwał takie stany? Jak je opiszecie? Pięknego weekendu! Ł.

A post shared by Łukasz Jakóbiak (@20m2) on

Chciałem funkcjonować w mediach, by wyleczyć się ze swoich kompleksów. Robiłem niestandardowe rzeczy, by zostać zauważonym. Teraz już wiem, że coś takiego ich nie leczy, może je jedynie przyćmić. Nad kompleksami trzeba pracować - jakoś powiedział w swoim wywiadzie w Na Temat. 

Joanna Moro pokazała, co robi ze swoją córką podczas kwarantanny

Różne gości opowiadali mu o swoim prywatnym życiu, na co zdecydował się i sam Łukasz Jakóbiak. Przez długie lata milczenia na całą polską publiczność zdradził, że jest gejem!

Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem. To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go.  Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej.

Reakcja internautów była zaskakującą, sporo ludzi zaczęło dziękować prowadzącego za to, że powiedział o tym. Przecież większość tak samo mają w sobie jakieś lęk, o którym nie mogą się podzielić w innymi ludźmi:

Aż sama na sobie poczułam tę ogromną ulgę gdy mówiłeś o tym wydarzeniu sprzed 3 lat jak i o tym, że jesteś gejem. Do tej pory darzyłam Cię ogromną sympatią Łukasz, ale teraz aż mam ochotę napisać, że Cię kocham.

Wierzę, że ten wywiad będzie dla mnie jeszcze większą inspiracją do odkrywania siebie. Cierpliwie czekam.

Dziękuję za tą rozmowę, była ważna nie tylko dla Ciebie. Życzę codziennego doświadczania, wzrastania i miłości.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com  

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational