Katarzyna Cichopek już od 20 lat wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Serial zapewnił jej popularność i sympatię widzów dzięki czemu uznawana jest za jedną z najsympatyczniejszych aktorek w Polsce, choć wcale nie skończyła ona szkoły filmowej.

Mało kto jednak wie o tym, że kultowy serial o rodzinie Mostowiaków nie był pierwszym wyborem Kasi Cichopek. Jako młoda dziewczyna startowała ona do innego serialu, o czym opowiedziała kiedyś w wywiadzie dla Gali.

Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie - wyznała Kasia

Dramat w serialu „M jak miłość”. To może być koniec pewnej epoki

Kasia co prawda nie zdradziła w wywiadzie o jaki serial wtedy chodziło, jednak bez wątpienia można stwierdzić, że produkcja żałuje teraz tego, jak potraktowała aktorkę. 

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com