Jedna z najpiękniejszych kolęd, czyli „Cicha noc” została odśpiewana przez celebrytkę w bardzo… oryginalny sposób.

Oczywiście, sam talent wokalny zostawiamy Wam do oceny. Jednak to, co zostało zaaranżowane wokół całego występu, wydaje się już nie na miejscu.

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

Oprócz stroju Godlewskiej, którym był:  świąteczna narzutka i seksowna bielizna, Małgorzata do swojego teledysku pokusiła się o użycie naprawdę kontrowersyjnego tematu w Polsce.

Celebrytka zdecydowała się bowiem odnieść do problemu pedofilii wśród księży i tuszowania duchownych, którzy są winni przestępstwa na nieletnich.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

W tym celu, Godlewska zdecydowała się umieścić twarze naprawdę winnych duchownych, których listę opublikowała fundacja „Nie lękajcie się”, czyli między innymi: kard. Kazimierz Nycz czy arcybiskup Sławoj Leszek Głódź.

Małgorzata Godlewska powraca do publicznego kolędowania

To tego obrazka, Godlewska dodała też swój komentarz:

"Jeżeli oburza Cię widok boskiego ciała, a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich "śnieżynek", które spuszczają zasłonę "cichej nocy" na niecne czyny swoich współpracowników, to jesteś zwyczajnym patokatolikiem"

O ile temat nagłośniony przez Godlewską jest naprawdę ważny, to odnosi się wrażenie, że jednak nie tak powinien być on wykorzystany. Co myślicie?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com