Nie przeszkadzało mi to. A wiek jest normalny dla pierwszej miłości. Ale mój syn był gotowy, by ruszyć dalej. Powiedział, że chce mieszkać z Martą w tym samym mieszkaniu.

Powiedziałam mu, że może spróbować, ale to nie będzie łatwe. Mój syn myślał, że pozwolę im zamieszkać z nami, ale odmówiłam.

Jeśli chcą spróbować dorosłego życia, niech radzą sobie sami. Co więcej, w ogóle nie znałem tej Marty.

Okazało się, że miała 21 lat, ale syn nie spieszył się z przedstawieniem nas. Wtedy zdecydował, że wprowadzi się do mieszkania dziewczyny, która mieszkała z matką.

Syn zaczął pakować swoje rzeczy. Zabrał ze sobą nasz telewizor i laptop. Zapytał, czy pomogę mu z pieniędzmi, ale odmówiłam.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Skoro zdecydował się na dorosłe życie, to niech sam pomyśli, skąd wziąć pieniądze.

Minęły dwa tygodnie i byłam pewna, że mój syn wróci. Pewnego dnia zadzwonił do mnie i poprosił o pieniądze, ale powiedziałam mu, że nie mogę mu pomóc. 4

Ciężko mi żyć tylko z mojej pensji, a nie zamierzam wspierać dziewczyny mojego syna. Pod koniec miesiąca wróciłam do domu i usłyszałam kogoś w kuchni.

Okazało się, że mój syn smażył ziemniaki na obiad. Nie spodziewałam się, że będzie taki miły.

Syn powiedział, że matka Marthy zmusiła go do pracy, gdy wrócił do domu ze szkoły, a jego relacje z Marthą zaczęły się pogarszać.

Wtedy zdecydował, że życie rodzinne nie jest jeszcze dla niego. Kiedy syn się pakował, matka Marty nie pozwoliła mu zabrać telewizora.

Powiedziała, że będzie to zapłata za mieszkanie. Więc wyjechał. Myślę, że to była dobra lekcja dla mojego syna. Że dorosłe życie nie jest takie łatwe.

Pisaliśmy również o: Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Może zainteresuje: Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Przypominamy o: Polski świat muzyczny w żałobie. Odeszła wokalistka Trubadurów, Sława Mikołajczak