Pewnego razu wracałam do domu z moją sąsiadką Lisą. Powiedziała mi, że mój mąż prawi mi nieprzyzwoite komplementy: "Prosił mnie o wspólną kąpiel parową lub całował mnie.

Natalia, jestem mężatką, on o tym wie. Jeśli tak dalej pójdzie, powiem o tym mężowi. Wstydziłby się podrywać inne kobiety przy swojej żonie" - powiedziała Lisa.

W tym momencie było mi bardzo wstyd. Postanowiłam pójść do teściowej, żeby coś z siebie wyrzucić. Anna zawsze była po mojej stronie, zawsze mnie wspierała.

- Natalia, musisz dać mu nauczkę. "Wszyscy mężczyźni rządzą, dopóki coś się nie wydarzy w ich życiu. Wiesz, dziadek i ojciec Adama kiedyś się spotykali, ale potem jakaś sytuacja ich zmieniła.

- Na przykład mój teść został dziobnięty przez koguta. Po tym nie mógł spojrzeć na żadną kobietę" - powiedziała Anna.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

- "Gdzie ja znajdę koguta w mieście?" Byłam zdenerwowana.

Mówię ci, żebyś dała mu nauczkę, a nie powtarzała czyjś scenariusz. "Użyj tego Lisa" - poradziła mi teściowa. Po namyśle zdecydowałam, że teściowa ma rację.

Musiałam zacząć działać. Zadzwoniłam do Lisy i umówiłam się z nią na spotkanie. Wszystko, co musiała zrobić, to zgodzić się następnym razem, gdy jej mąż poprosi ją o pójście do łaźni.

- Zemsta kobiety jest straszna. "Zgadzam się, dajmy draniowi nauczkę" - powiedziała. Adam nie musiał długo czekać.