Od przedszkola Adam słyszał tylko, jak inne dzieci naśmiewają się z jego matki. Nienawidził swojej matki. Od małego marzył o tym, by uciec z domu i nigdy nie wrócić do matki.

A ona poświęciła całe swoje życie synowi. Czas szybko płynął. Zanim Marta się obejrzała, jej syn kończył liceum i zdawał egzaminy wstępne na uniwersytet w Warszawie.

Sam Adam był bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że w końcu może uciec z tego miasta. Powiedział, że już nigdy tu nie wróci. I tak też się stało.

Adam dostał się na uniwersytet, o którym marzył przez całe życie.

Tam odnalazł swoją miłość, ożenił się i znalazł dobrą pracę. Jego życie ułożyło się w najlepszy możliwy sposób.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Teraz ma piękną żonę i dwóch synów, pracuje w bardzo prestiżowej firmie i ma wszystko, o czym zawsze marzył. Ale nigdy nie pomyślał o swojej matce.

Przez lata mężczyzna nigdy tak naprawdę nie odwiedził swojego rodzinnego miasta ani matki. Rozmawiał przez telefon tylko kilka razy i tylko dlatego, że dzwoniła do niego matka.

Pewnego dnia, bez zapowiedzi, jego starsza pani przyszła odwiedzić syna.

Nie widziała go od wielu lat i widziała swoje wnuki tylko na zdjęciach.

Adam wcale nie ucieszył się na widok mamy. Jak zwykle, zamiast przywitać ją uprzejmie i przyjaźnie, zapytał z oburzeniem, po co przyszła. Marta powiedziała synowi, że czuje, że niedługo wyjedzie, więc przyszła pożegnać się z nim i wnukami.

Adama nie wzruszyły te słowa, więc starał się jak najszybciej wyprowadzić matkę z ich domu.

Kupił jej bilety do domu, a nawet zawiózł na dworzec kolejowy. Po jakimś czasie ogarnął ich smutek - Marta zmarła. Sąsiad Marty powiedział o tym Adamowi.

Mężczyzna nie odważył się przyjść na pogrzeb matki, ale tylko na czterdzieści dni. Sąsiad wskazał mu drogę na cmentarz i grób matki. Gdy jechali samochodem, opowiedziała mu bardzo ciekawą historię.

Okazało się, że gdy Adam miał zaledwie półtora roku, on i jego matka mieli wypadek. Samochód prowadzony przez pijanego mężczyznę wjechał prosto w nich.

Marta przejęła całą podróż, aby upewnić się, że jej synowi nic się nie stało. Doszło do tego, że po wielu operacjach musiała skrócić lewą rękę. Adam momentalnie zrobił się biały.

Natychmiast poczuł wstyd przed matką, że rujnuje jej życie swoim zachowaniem.

Ale było już za późno.

Mężczyzna stał przy łóżku matki prawie do zmroku, błagając ją o przebaczenie. Wiedział, że mu wybaczyła, ale w głębi serca było mu bardzo ciężko i wstydził się swoich słów i czynów.