Po prawie 10 latach małżeństwa para doczekała się trójki wspaniałych dzieci. Co roku wyjeżdżali całą rodziną na wakacje. Wszystko wydawało się idealne i nie było na co narzekać, ale pewnego dnia siostra Marty zapukała do ich drzwi, zapłakana i przestraszona.

Marta wpuściła ją do środka i wysłuchała wszystkiego, co jej młodsza siostra miała do powiedzenia, ponieważ w ich rodzinie panuje zwyczaj pomagania bliskim w potrzebie.

Katarzyna, młodsza siostra, długo płakała, a gdy się uspokoiła, powiedziała jej, że mąż zostawił ją dla innej kobiety, zostawiając kartkę z wyjaśnieniem. "Nie martw się, Katarzyno, możesz zostać z nami tak długo, jak potrzebujesz, pomożemy ci w każdy możliwy sposób" - powiedziała Marta.

Adamowi nie podobał się taki bieg wydarzeń, chociażby dlatego, że siostra jego żony nie wzbudzała jego sympatii. Katarzyna natomiast zaczęła przyglądać się mężowi siostry.

I tak Marta, wracając późno do domu, zastała nieprzyjemną scenę: Katarzyna namiętnie całowała się z mężem. "Kto ci dał do tego prawo? Nie ujdzie ci to na sucho, teraz wszyscy się dowiedzą" - powiedziała Marta, wypychając męża i siostrę za drzwi.

Popularne wiadomości teraz

„Mama prosi mnie, żebym dochowała tajemnicy i nie niszczyła szczęścia mojej siostry: „Wiesz, przez co przeszła. Zrobiłabym to samo dla mojego dziecka”

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Od tamtej pory minęło sporo czasu, Marta poznała nową miłość, a Katarzyna i Adam po jakimś czasie się rozstali... Jak to mówią, nie można budować własnego szczęścia na cudzej górze.