Pani Lara jest kobietą o niezwykłym charakterze, wychowywała się w rodzinie wojskowych i jest przyzwyczajona do surowości i zasad.

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak w tych niezwykle trudnych psychologicznie warunkach żył jej syn Andrzej. Mąż pani Lary wcześnie odszedł z tego świata, a ona została sama. Jej jedyny syn dorósł.

Nasze spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, na działce, gdzie wyhodowała prawdziwą oranżerię, wszystko w domu pani Lary było zamrożone, niesamowity porządek od razu rzuca się w oczy.

Nie jestem tak dobrą gospodynią domową, ale jest u nas porządek, czysto i dobrze nakarmione, a co najważniejsze, panuje atmosfera miłości.

Często moja teściowa próbowała narzucić własne zasady w naszym domu, ale ja taktownie zmieniałam temat.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

Jednak jak można przyjść i pokazać innej kobiecie, że jest nikim, a tak, dokładnie tak to wyglądało.

Próbowałam porozmawiać o tym z mężem, ale zdawał się mnie nie słyszeć. Uważa, że ona jest po prostu samotna i chce się czymś zająć.

I jakoś wszystko szło zgodnie ze zwykłym scenariuszem, ale coś pękło w mojej duszy, a kiedy Lara znów próbowała zrobić kolejny krok, nie mogłam tego znieść i powiedziałam: "Potrafię gotować i sprzątać nie gorzej niż wy". 

Od tego czasu moja teściowa stała się rzadkim gościem w naszym domu, a kiedy przychodziła, zawsze milczała, najwyraźniej wszystko było z nią w porządku.