Teraz, gdy została sama z całym majątkiem, nie wie, co z nim zrobić.

Kiedy Adam i ja się poznaliśmy, rodzina mojego męża pokryła wszystkie koszty ślubu.

Pochodzę z biednej rodziny i było mi wstyd, że wszystko zostało opłacone, ale takie jest życie.

Adam upierał się, że to on jest mężczyzną i wszystkie sprawy finansowe leżą w jego gestii. Zmarły ojciec mojego męża był bardzo hojnym i życzliwym człowiekiem.

Przygarnął mnie od pierwszych dni i pomógł nam stanąć na nogi. Ale nagły atak serca odebrał mu życie.

Popularne wiadomości teraz

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

Na początku chodziliśmy do teściowej prawie codziennie, a ona była wdzięczna za wsparcie.

I to właśnie wtedy zdecydowała się dać nam większe mieszkanie, które od jakiegoś czasu stało puste. Zwłaszcza jeśli mamy dzieci, będą miały miejsce do zabawy.

Zgodziliśmy się i tydzień później wprowadziliśmy się do nowego mieszkania z naszymi rzeczami. Już wyobrażałam sobie, jakie remonty będę robić, gdzie postawię szafę, ale przyszła teściowa i powiedziała:

"Remont i porządki zrobimy po mojemu, ja wiem, co dla was najlepsze".

Miałam łzy w oczach. Nigdy wcześniej nie zostałam tak upokorzona. Adam zobaczył mnie we łzach, podszedł do mojej mamy i powiedział:

"Mamo, dziękuję za troskę, ale jesteśmy już w wieku, w którym możemy sami zająć się tymi sprawami, ale jeśli będziemy potrzebować opinii z zewnątrz, na pewno do ciebie zadzwonimy".