A Marcie się to nie spodobało. Tego dnia była w złym humorze. Uznała więc, że jej mąż celowo poprosił o wyjazd służbowy, aby być z dala od żony i dzieci.

Oczywiście tak nie było. Adam nigdzie nie wyjeżdżał i był oburzony niesprawiedliwymi oskarżeniami żony.

- Jak możesz mówić takie rzeczy, Marto?

Marta zdawała sobie sprawę, że się myli, że przesadziła z oskarżeniami męża, ale nie mogła się powstrzymać.

- Oczywiście, że zrobiłam to celowo - odparła Marta. "Przypadkiem, nie celowo? Chcesz powiedzieć, że tak po prostu się stało? Nie chciałaś tego, ale zostałaś zmuszona. Prawda?

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna ukrywał fakt, że był bogaty i dobrze, że to zrobił, ponieważ otworzyło to oczy na jego żonę: "Życie jest pełne niespodzianek"

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Para poważnie się pokłóciła. Wszystkie próby Adama rozwiązania konfliktu w jakiś sposób doprowadziły ich do jeszcze większego.

Oczywiście mężczyzna nie wiedział, co ze sobą zrobić i udał się do domu swojej matki. Tam otrzymał od niej dobry wykład. Matka zrozumiała, że takie problemy jak gotowanie w rodzinie można rozwiązać.

Adam powiedział, że jego żona nagle zaczęła na niego krzyczeć. A on bał się kłótni i powiedział, że wyjeżdża w podróż służbową.

Teściowa postanowiła dać im obojgu nauczkę. Poprosiła Adama o ugotowanie obiadu i zadzwoniła do synowej, aby powiedzieć, że jej syn nie pojechał w podróż służbową, ponieważ zachorował w drodze, prawdopodobnie z powodu nerwów.

Marta pognała na drugi koniec miasta, bo wiedziała, że ma w tym swój udział. A teściowa, widząc jak pędzą do siebie jak dzieci, uśmiechnęła się tylko i powiedziała: "Wiedziałam, że tak będzie".