Ale jestem jedyną osobą, która lubi witać i zapraszać gości. Wielokrotnie ostrzegałam wszystkich moich krewnych, że chcę, aby uprzedzali mnie o swoim przyjeździe.

Ale my, zarówno mój mąż, jak i ja, naprawdę nie lubimy, gdy krewni przyjeżdżają do nas na noc lub nawet na tydzień. Bardzo tego nie lubimy!

Jeśli ktoś zostaje u nas na dłużej, po prostu dzwonimy po taksówkę. Mój mąż i ja nigdy nie nocujemy w niczyim domu i naprawdę nie lubimy, gdy obcy śpią w naszym mieszkaniu.

Zawsze odmawiam wszystkim krewnym spoza miasta. Proponuję im znalezienie hotelu i wynajęcie tam taniego pokoju. A moi krewni bardzo się na mnie za to obrażają.

Nie rozumiem dlaczego! Mamy duże mieszkanie, więc wszyscy powinni mieć wystarczająco dużo miejsca. Ale ja po prostu nie chcę, żeby ktoś u mnie nocował.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Niedawno odwiedziła mnie kuzynka z mężem i małym dzieckiem. Od razu powiedziałam jej, że nie zostaną na noc. Moja siostra była bardzo urażona. Nie rozumiem dlaczego.

Nakarmiłam ich, oprowadziłam po mieście, pokazałam dobre sklepy. Rozmawialiśmy. Siostra poskarżyła się na mnie swojej mamie. Potem zadzwoniła ciotka i zaczęła się ze mną kłócić: że miałam tyle miejsca w mieszkaniu, że mogłam się wcisnąć. Ale ja się z tym nie zgadzam!

Mój mąż i ja żyjemy w rytmie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nasz syn dorósł i mieszka osobno. A małe dziecko przysporzyłoby nam wiele niedogodności i kłopotów.

Mój mąż lubi bardzo długo siedzieć rano w toalecie. Co by było, gdyby nasi goście potrzebowali łazienki w tym czasie? Mój mąż czułby się niekomfortowo. Dlaczego miałabym to robić?

Kiedy mój mąż idzie do pracy, po cichu nakładam makijaż, układam włosy. Nie chcę, żeby ktoś widział mnie bez makijażu i w szlafroku.

Poza tym nie lubię, gdy ktoś inny wchodzi do mojej kuchni i próbuje mi doradzać. A wszyscy moi krewni bardzo lubią udzielać rad.

Nie chcę, żebyśmy z mężem czuli się niekomfortowo. Dlaczego musimy to robić? Dlaczego teściowie myślą tylko o sobie. Dlaczego nie postawią się w naszej sytuacji? Przecież byłoby im niewygodnie, gdybyśmy przyjechali do nich na cały tydzień?

Moglibyście wynająć hotel i tam zamieszkać! Nie mogę zrozumieć, dlaczego moi krewni nie chcą tego zrobić, ale chcą zostać ze mną?