Jednak trochę się zmieniłam po urodzeniu drugiego dziecka i potrzebowałam trochę dostosować sukienkę.

Zapytałam znajomej, gdzie mogę szybko i ładnie dostosować sukienkę, a ona dała mi numer do Natalii. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Kiedy przyszłam, opowiedziałam jej o mojej sytuacji.

Krawcowa uważnie mnie wysłuchała i powiedziała, że ma dużo pracy i za godzinę ma spotkanie. I wszystko byłoby w porządku, ale dosłownie po kilku minutach wszedł inny dziewczyna, serdecznie się przywitali i zaczęli rozmawiać, jakby nie zauważając mnie.

Potem przyniosła zasłony i poprosiła Natalię, aby je skróciła. Ona jak posłuszny sługa kiwnęła głową i powiedziała, że za pół godziny wszystko będzie gotowe.

Musielibyście zobaczyć moją minę w tamtym momencie, brakowało mi słów. Myślałam, że się zbłaźnię, ale nagle powiedziałam: "Czyli moją sukienkę też zdążycie zrobić".

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Moje wystąpienie było bardzo pewne siebie i to przeniosło się na wszystkich obecnych. Natalia, zrozumiawszy, że sama siebie skompromitowała, zgodziła się.

Święto brata zostało uratowane, wyglądałam zachwycająco. Co tu dużo mówić: im bardziej szanujesz siebie, tym więcej szacunku zdobędziesz od innych ludzi.