Teraz mój syn wraz z ciężarną żoną, Weroniką, i dwójką dzieci mieszka w swoim własnym domu i prowadzi niewielkie gospodarstwo. Posiadają krowy, kury i kaczki, za które wspólnie się opiekują.

Mężczyzna sprzedaje uprawiane plony lokalnym sklepom, a Weronika oferuje do sprzedaży domowe produkty mleczne. Samodzielnie doi krowy, a następnie produkuje śmietanę i ser. Rodzina wyżywia się wyłącznie własnymi produktami. To nie tylko oszczędne, ale także zdrowsze.

Z kolei ja nie rozumiem, jak moje dzieci mogły zamienić miejskie życie na wiejskie. Zazwyczaj opiekowanie się bydłem podoba się tylko tym, którzy urodzili się w takich warunkach i nigdy nie zaznali innych perspektyw.

Podczas ostatniej wizyty starałam się przekonać syna, aby wrócił do stolicy, ale ani on, ani jego żona nie chcieli nawet tego słyszeć. Powiedzieli, że sami będą decydować, jak kształtować swoje życie.

Taka odmowa zraniła mnie, ponieważ pragnę moim bliskim komfortowego życia, a na wsi jest to niemożliwe ze względu na dużą ilość pracy.

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić