Później mąż oznajmił żonie, że planuje wydać uzyskaną sumę na zakup działki rekreacyjnej. Lara nie poparła jego decyzji, uważając, że lepiej byłoby zakupić nowe mieszkanie dla córki, która tymczasowo wynajmowała mieszkanie ze swoją rodziną.

Jednak Donald trwał przy swoim, więc dla żony nie pozostało nic innego, jak się zgodzić. Jednak od razu ostrzegła, że nie zamierza pracować ani pomagać, aby potem mąż nie miał do niej żadnych pretensji.

Tak więc para zdobyła działkę rekreacyjną. Na początku Donald sam dbał o ogród, uprawiał plony i zajmował się konserwacją. Z czasem coraz częściej zaczynał zarzucać Lary, że nie bierze udziału w pracach gospodarskich.

Niedawno teściowa zadzwoniła do synowej, również atakując ją oskarżeniami. Matka Donalda powiedziała, że Lara zupełnie straciła rozum, ponieważ nawet staruszka jeździ na działkę, aby pomóc, a synowej tylko zakrętki podawać.

Natomiast Lara oświadczyła, że ma pełne prawo jeść to, na co ma ochotę, ponieważ mąż wydaje pieniądze na podróże, nasiona i nawozy z ich wspólnego budżetu rodzinengo.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić