Niestety mieszkam z mężem w domu jego rodziców, więc siedzę tam cicho.

Czasami nawet w ogóle nie wychodzę z pokoju. Najczęściej dzieje się tak, gdy teściowa wraca do domu w złym humorze, a lepiej to przeczekać i nie rzucać się jej w oczy.

Ale teściowa mojej siostry jest bardzo miła, traktuje ją nawet lepiej niż własną matkę. Takich kobiet trzeba jeszcze poszukać, ona nie wnika w ich życie osobiste, nigdy o nic od nich nie prosi. Anna i ja jesteśmy w tym samym wieku, więc razem poszłyśmy na studia do miasta.

Tam się pobrali. Adam przyprowadził Annę do domu, a jego matka nie mogła się z tym pogodzić. Na początku mieszkali w osobnym pokoju, a później jej teściowa wyjechała na wieś i zostawiła z nią dzieci.

Jej dacza jest pełnoprawnym domem, z gazem, wodą, a nawet internetem. Jej mąż zmarł dawno temu, więc przeprowadziła się do daczy sama.

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Oligarcha przywiózł żonę do szpitala położniczego, a po urodzeniu dziecka jej kierowca zawiózł ją nie do luksusowego domu, ale na dworzec kolejowy”

Anna była również ostrożna i nie zajmowała się zbytnio domem w mieszkaniu teściowej. Zanim cokolwiek zrobiła, zawsze pytała, czy może pomóc w pracach domowych.

Moja teściowa powiedziała nam, żebyśmy robili, co chcemy. To jest teraz nasz dom.

Anna pytała o wszystko, a teściowa jej pozwalała. Moja nie pozwala mi nawet na ponowne przyklejenie tapety w naszym pokoju. Mówi, że remonty będę robić we własnym mieszkaniu.

Anna i Adam odwiedzają matkę w każdy weekend, pomagając jej we wszystkim w daczy i przynosząc jedzenie. A kiedy Anna ogłosiła dobrą nowinę, że spodziewa się dziecka, jej teściowa tańczyła z radości.

Kiedy Anna urodziła dziewczynkę, jej teściowa przyszła do domu synowej i pomogła jej we wszystkim. Później dzieci zaproponowały jej, żeby z nimi została, ale odmówiła - wróciła do daczy. Później stało się jasne, dlaczego - lubiła tam swoją sąsiadkę. Pewnego razu przyszli w odwiedziny, a teściowa siedziała z nim, jej oczy błyszczały, odświeżone.

Dzieci od razu zrozumiały, że ich matka się zakochała. Została na wsi z sąsiadem. Anna opowiedziała im o wszystkim i zadzwoniła do mamy.