W końcu mieszka na wsi i nie widzi nic poza ogrodem i gospodarstwem.

Wszystko byłoby dobrze, ale zbliża się ślub i muszę ją przedstawić mojemu panu młodemu. Krzysztof to bogaty facet i jego rodzice dobrze żyją, ale ja mam matkę ze wsi, jak mam im spojrzeć w oczy?

Kiedy zaczynam rozmowę z matką na temat jej wyglądu, mówi mi, że powinnam wydać pieniądze na coś innego, na przykład na zakup leków lub jedzenia. Dlaczego myśli tylko o sobie, a co ze mną, z moją przyszłością?

Znajomi radzą mi to zignorować, jeśli mój narzeczony i jego rodzina mnie zaakceptują, to zaakceptują też moją matkę, ale ja się martwię, bo to moja szansa na wyjście z biedy.

Tak więc w noc przed kolacją poszłam do domu mojej matki i próbowałam przekonać ją ostatni raz do zmiany, ale ona tylko spojrzała na mnie ze łzami w oczach i powiedziała mi, że zrobi wszystko, abym była szczęśliwa.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Wtedy spojrzałam na sytuację z innej strony i zdałam sobie sprawę, że miała rację. Następnego dnia poszliśmy na kolację i wiesz, byłam taka dumna z mojej mamy, która była tak lubiana przez tę zamożną rodzinę, że zaprosili ją nawet do pomocy w ogrodzie, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robili.

Sześć miesięcy później mieliśmy ślub i moja mama znowu płakała na weselu... ze szczęścia.