Kasia Tusk od dawna nie pokazuje swojej najmłodszej córki, ale tym razem zrobiła wyjątek i wszyscy zobaczyli małą piękność.

Kasia Tusk, jak wiadomo, zaraz po urodzeniu drugiej córki miała problemy ze zdrowiem dziecka. Jednak matczyna miłość i intuicja uratowały sytuację i w porę dotarła do szpitala. Teraz wszystko jest w porządku i młoda mama cieszy się macierzyństwem.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę – przekazała zatroskana mama w social mediach.

Kasia Tusk pokazała na swoim profilu zdjęcie z córeczką, na którym grają i bawią się. Wystarczy spojrzeć, jak bardzo są do siebie podobni. Mała księżniczka jest bardzo podobna do swojej mamy.

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Kasia Tusk
Kasia Tusk
Kasia Tusk

Kasia Tusk
Kasia Tusk
Kasia Tusk

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Nasz błąd: Andrzej Duda przyjechał na Ukrainę w stylowym płaszczu, gdzie został bardzo ciepło przywitany

Przypominamy o: Roxie Węgiel w 18. urodziny pokazała badanie USG. "Piękne życzenia od mamy"