Kasia Tusk od dawna nie pokazuje swojej najmłodszej córki, ale tym razem zrobiła wyjątek i wszyscy zobaczyli małą piękność.

Kasia Tusk, jak wiadomo, zaraz po urodzeniu drugiej córki miała problemy ze zdrowiem dziecka. Jednak matczyna miłość i intuicja uratowały sytuację i w porę dotarła do szpitala. Teraz wszystko jest w porządku i młoda mama cieszy się macierzyństwem.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę – przekazała zatroskana mama w social mediach.

Kasia Tusk pokazała na swoim profilu zdjęcie z córeczką, na którym grają i bawią się. Wystarczy spojrzeć, jak bardzo są do siebie podobni. Mała księżniczka jest bardzo podobna do swojej mamy.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Kasia Tusk
Kasia Tusk
Kasia Tusk

Kasia Tusk
Kasia Tusk
Kasia Tusk

Pisaliśmy również o: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wrócili do siebie? Nie da się już tego ukryć

Może zainteresuje Cię to: Nasz błąd: Andrzej Duda przyjechał na Ukrainę w stylowym płaszczu, gdzie został bardzo ciepło przywitany

Przypominamy o: Roxie Węgiel w 18. urodziny pokazała badanie USG. "Piękne życzenia od mamy"