Była żona Krzysztofa Ibisza, którego poślubiła w 2005 roku. Niemal natychmiast po ślubie celebrytki urodziły syna Vincenta, który skończył 17 lat.

Chłopiec wychowywał się z mamą, dlatego Nowak-Ibisz w bardzo ciepłych słowach pogratulowała synowi urodzin:

Kocham tego faceta nad życie ♥️ Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę… Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości ♥️ – zaczęła wpis.

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała również o trudnym macierzyństwie, którego doświadczyła:

I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać skąd przychodzimy…. Jeśli dzieci przychodzą z miłości, są upragnione i wyczekiwane, to miłość będzie je prowadzić przez resztę życia.

Popularne wiadomości teraz

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Anna opowiedziała o swoich relacjach z synem Vincentem:

Nie mam piękniejszej przygody w życiu niż ta – bycie Twoim przyjacielem, synu, Twoim kumplem, Twoim zaufanym człowiekiem od wszystkiego, twoim domem, twoją przystania na każdy czas, trudny, zły i dobry, jest dla mnie honorem♥️ Jestem z Ciebie dumna synu, udało nam się zbudować coś, o czym inni mogą pomarzyć, zaufanie, przyjaźń i miłość. Bycie twoją mamą to zaszczyt i najpiękniejszy prezent, ale też lekcja pełna trudnych i pięknych chwil.

A swój post zakończyła filozoficznymi słowami:

[quote author=""]

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Może zainteresuje Cię to: Joanna Krupa przygotowała dla Asha niespodziankę. Jak wyszły jej starania

Przypominamy o: Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw