Reprezentant Polski w skokach narciarskich nagle zaczął opowiadać o talentach Karoliny. 

Można śmiało założyć, że marzy o tym, aby córka poszła w jego ślady.

Piotr Żyła zazwyczaj opowiada o swojej karierze sportowej, jednak tym razem poruszył temat rodziny, a raczej dzieci. Okazuje się, że jego córka ma talenty, o których nawet nie wiedzieliśmy, że je posiada.

Piotr zdradził nam, że wiąże duże nadzieje ze sportową przyszłością swojej córki. Karolina ma dobry potencjał, który zdaniem ojca może wykorzystać w przyszłości.

- Córka wysłała, że była druga w narciarstwie alpejskim. Ładnie. Cieszę się z jej sukcesów. Ona jest strasznie wszechstronna. Gra na pianinie, gra w tenisa, a zimą wzięła się za narty. Do skoków jej nie ciągnie, choć raz chciała spróbować. Raz zjechała spod progu i średnio się jej podobało — opowiadał Piotr Żyła.

Popularne wiadomości teraz

Ostatni świadek. Jak kztałtują się losy kelnerki po dramatycznym zdarzeniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Sportowiec opowiedział również o talencie muzycznym swojej córki. Jak to ujął, Karolina podobnie jak on oprócz sportu interesuje się muzyką, więc ich duet będzie dla wszystkich prawdziwą niespodzianką.

- Strach się bać, co to byłby za duet - powiedział żartobliwie Piotr Żyła w rozmową z "Interią Sport".

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Syn Violetty Villas sprzeciwił się inicjatywie uczczenia pamięci swojej matki. "Nie wyraziłem zgody na to"