Reprezentant Polski w skokach narciarskich nagle zaczął opowiadać o talentach Karoliny. 

Można śmiało założyć, że marzy o tym, aby córka poszła w jego ślady.

Piotr Żyła zazwyczaj opowiada o swojej karierze sportowej, jednak tym razem poruszył temat rodziny, a raczej dzieci. Okazuje się, że jego córka ma talenty, o których nawet nie wiedzieliśmy, że je posiada.

Piotr zdradził nam, że wiąże duże nadzieje ze sportową przyszłością swojej córki. Karolina ma dobry potencjał, który zdaniem ojca może wykorzystać w przyszłości.

- Córka wysłała, że była druga w narciarstwie alpejskim. Ładnie. Cieszę się z jej sukcesów. Ona jest strasznie wszechstronna. Gra na pianinie, gra w tenisa, a zimą wzięła się za narty. Do skoków jej nie ciągnie, choć raz chciała spróbować. Raz zjechała spod progu i średnio się jej podobało — opowiadał Piotr Żyła.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Sportowiec opowiedział również o talencie muzycznym swojej córki. Jak to ujął, Karolina podobnie jak on oprócz sportu interesuje się muzyką, więc ich duet będzie dla wszystkich prawdziwą niespodzianką.

- Strach się bać, co to byłby za duet - powiedział żartobliwie Piotr Żyła w rozmową z "Interią Sport".

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Syn Violetty Villas sprzeciwił się inicjatywie uczczenia pamięci swojej matki. "Nie wyraziłem zgody na to"