W Ameryce, do której wraz z matką przeniosła się w młodym wieku, kobiecie udało się również zbudować wielką karierę w modelingu.

Joanna wyszła również za mąż za Douglasa Nunesa, z którym zbudowała silną rodzinę.

Później urodziła im się córka, Asha. Teraz dziewczynka podrosła i potrzebuje uwagi, ale Joanna Krupa stara się łączyć wychowywanie dziecka z karierą.

Ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć – wyznała Asia w rozmowie z Party.

Kiedy Joanna Krupa wyjeżdża służbowo z Ameryki, dziewczynka zostaje z mamą i mężem. Dziewczynka jest jednak nieco kapryśna, gdy jej mama wyjeżdża.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki będą miały w kwietniu bajeczne szczęście w finansach. Czyj portfel stanie się grubszy

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Moja mama jest, moja córeczka ją kocha ponad wszystko. Tak jak teraz jestem w Polsce, moja mama jest w Los Angeles, też mój mąż jest z Ashą. Ale wiem, że ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć. Ale już wiem, jaka ona jest. Jak babci nie ma i babcia dzwoni, to tak samo do niej się zachowuje. Ja tego nie biorę do serca – wyjaśniła w rozmowie z Party.

Joanna Krupa przyznała również, że marzy o kolejnym dziecku, ale wszystko musi być zaplanowane.

Chciałabym bardzo jeszcze jedno dziecko dla Asi. Ona coraz bardziej podpytuje się o siostrę, brata.

Asha jest głównym powodem, dla którego kobieta chce zajść w ciążę po raz drugi.

Powolutku rozumie, co to jest, ma też bardzo bliskich kolegów i koleżanki, mówi, że to są jej bracia, czy jej siostry. Więc dla niej bardzo bym chciała drugie dziecko.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia