Nowa dziewczyna Piotra Stramowskiego wypowiedziała się na dość intymny temat, który dotyczy obojga partnerów i wpływa na ich związek w ogóle.

"Pomagam w łamaniu schematów systemowych dla pełnego życia i prosperującej marki" — wyjaśniała, choć dość tajemniczo, w mediach społecznościowych.

Oto co Natalia Krakowska napisała na bardzo intymny temat, który martwi wiele osób szukających harmonii w swoim związku.

"Tak jak już kiedyś pisałam - sex nie jest aktem, a stylem życia, a dobry sex to efekt uboczny dbania o siebie nawzajem, rozmawiania ze sobą i nawiązywania prawdziwej, bliskiej i intymnej relacji. (+ Filmy porno kłamią a każdy lubi co innego). (...) Stosunek, jeśli robiony dobrze może być świetnym narzędziem do regulowania układu nerwowego i zwiększania codziennej satysfakcji" - pisze m.in. Natalia Krakowska.

Oto co powiedziała Natalia Krakowska w uzupełnieniu do tego, co zostało powiedziane powyżej.

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Zwracając uwagę na różne aspekty neurobiologiczne, możesz łatwiej zauważyć, w którym obszarze występuje u Ciebie rozregulowanie i zacząć podejmować kroki, żeby je naprawić (np. mam złe wspomnienia z poprzednich razy więc to pewnie hipokamp wrzuca mi nieprzyjemne wspomnienia w trakcje, utrudniając mi rozluźnienie LUB wstydzę się odrzucenia, przez co nie pozwalam sobie odpuścić kontroli wszystkiego, co się dzieje)" - naucza nowa dziewczyna Stramowskiego.

Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę