Jak wiadomo, sportowiec ogłosił niedawno przerwę w karierze i wyjaśnił dlaczego. Jego słowa były prawdziwym szokiem dla jego fanów i rodziny.

Okazało się, że Marta ma poważne problemy z sercem, którymi trzeba się natychmiast zająć.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał skoczek narciarski.

Po kilku dniach milczenia Dawid Kubacki w końcu skontaktował się ze swoimi fanami i opowiedział, jak wygląda teraz sytuacja z Martą.

Popularne wiadomości teraz

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia

Fani nie mogli opanować emocji radości i pospieszyli z radością do swojego idola.

Najpiękniejsza wiadomość. Dużo siły i zdrowia. Cudowne wiadomości. Oby było już lepiej. Trzymajcie się. Jezu dzięki. Dużo zdrowia i siły. Najlepsza wiadomość. Brawo Marta. Całym sercem z wami.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani